Personale

  • Alle
  • Børnehave
  • IT-personale
  • Kontoret
  • Lærere
  • Ledelse
  • SFO
  • Teknik
Agnes Bjødstrup Bang-Madsen (ABM)
Børnehave
Pædagogmedhjælper
Amalie Nyland Hansen (ANH)
Børnehave
Pædagog
Anders B. Christensen (AC)
IT-personale, Lærere
Lærer
Matematik, Geografi, Idræt
Anja Bilberg Lykke Nielsen (ANJ)
IT-personale, Kontoret
Kommunikationsmedarbejder og IT-ansvarlig
Ann Sandberg (AS)
Lærere
Lærer
Anne Svensgaard (ASV)
Lærere
Lærer
Annette Thorborg Grabow Jakobsen (AJ)
Lærere
Lærer
Brian Vinjeborg (BV)
Ledelse, Teknik
Serviceleder
Camilla Bølling Larsen (CB)
SFO
Pædagogmedhjælper
Caroline Vang R. Have (CAH)
Børnehave
Pædagogmedhjælper
Christina Bækkelund Olesen (CO)
Kontoret
Daniel Simonsen (DS)
Lærere
Lærer
Dansk, Tysk, Idræt, Spring, Medborgerskab
Daniela Biton (DB)
Lærere
Lærer
Dianna Christensen (DC)
Børnehave
Pædagog
Ditte Reinholt Klithav (DRK)
Lærere
Lærer
Dansk, Musik, Musical, Engelsk
Dorte Trend (DT)
Lærere
Lærer
Matematik, Sløjd, Idræt, Spring
Dorthe Schmidt Greve (DG)
Lærere
Lærer
Evy Thane Mikkelsen (EM)
Lærere
Lærer
Specialundervisning
Fiona Andersen (FA)
Børnehave
Pædagog
Gitte Gode Agersbæk (GA)
Lærere
Lærer
Dansk, Engelsk, Boldbasis, Basket
Helle Lund Hedegaard (HH)
Lærere
Lærer
Helle Thygesen (HT)
Børnehave
Pædagog
Henriette V. Mateev Hylle (HMH)
Børnehave
Assisterende leder i børnehaven
Henrik Krog (HK)
Ledelse
Skoleleder
Inger Lise Nielsen (IN)
Børnehave
Køkkenassistent
Jacob Evald Sørensen (JS)
Teknik
Servicemedarbejder
Jan Kragsig Pedersen (JKP)
Lærere
Lærer
Matematik, Billedkunst, Musical, Historie
Joan Klint Kondrup (JK)
Lærere
Lærer
Dansk
Johnny Ulsted Josefsen (JUJ)
Teknik
Servicemedarbejder
Jonas Esbersen (JE)
Lærere
Lærer
Fysik, Matematik, Naturfag, Idræt
Julie Skou Andreassen (JA)
Lærere
Lærer
Dansk, Billedkunst, Løbehold, Musical, Historie, Religion
Karina Hjerrild (KH)
Børnehave
Pædagog
Katrine Elkjer Sørensen (KE)
Lærere
Lærer
Kristina Wolf (KW)
Børnehave
Pædagog
Kristine Godrum-Overgaard Engholm (KG)
SFO
Pædagogmedhjælper
Kristine Qvist (KQ)
SFO
Pædagog
Kristoffer Moesgård Olesen (KMO)
Børnehave, Ledelse
Børnehaveleder
Lajla Dam (LS)
Ledelse
Pædagogisk souschef
Laura Nygaard Knudsen (LK)
Lærere
Lærer
Dansk, Engelsk, Religion
Laura Snerle Jørgensen (LSJ)
Børnehave
Pædagogmedhjælper
Lene Rasmussen (LR)
Lærere
Lærer
Lennie Alette Gyldenkrone (LG)
Børnehave
Pædagogmedhjælper
Lisbeth Schmidt (LM)
Lærere
Lærer
Dansk, Engelsk, Religion
Lone Hørlyk Hansen (LH)
Lærere
Lærer
Lotte Kjær (LLK)
Kontoret
Skolesekretær
Louise Halkjær Jensen (LHJ)
Lærere
Lærer
Matematik, Idræt, Naturfag, MUBE, Håndværk og design
Louise Reinholt Lerche (LRL)
Lærere
Lærer
Dansk, Svømning, Idræt, Ressourcecenter, Billedkunst
Louise Vogn Kjeldsen (LVK)
Lærere
Lærer
Dansk, Motorik/Spring, Spring
Mahvash Poshtareh (MAP)
Børnehave
Pædagogisk assistent
Malte Lund (ML)
Lærere
Lærer
Marianne Kjellerup (MK)
Lærere
Lærer
Dansk, Matematik, Ressurcecenter, Matematikvejleder
Martin Grønhøj Torntoft (MGT)
Lærere
Lærer
Mette Bjødstrup Bang-Madsen (MBM)
Børnehave
Pædagog
Mette Frederiksen (MF)
Lærere
Lærer
Michelle Therkelsen (MT)
Lærere
Lærer
Dansk, Idræt, Motorik/Spring, Rytme, Billedkunst
Mick Pedersen (MP)
SFO
Pædagog
Mikkel Bruun Middelbo (MM)
Lærere
Lærer
Dansk, Religion, Historie, Geografi
Mikkel Møller Vilhelmsen (MV)
IT-personale, Kontoret
Kommunikationsmedarbejder og IT-ansvarlig
Mikkel Teist Jensen (MTE)
Lærere
Lærer
Nicholas Jensen (NJ)
Lærere
Lærer
Nora Bjerregaard Jensen (NL)
Ledelse
Pædagogisk administrativ leder, Lærer
Pelle Kristensen (PE)
Lærere
Lærer
Pernille Bille (PB)
Lærere
Lærer
Børnehaveklasse, Rytme
Peter Lyhning Lynard (PL)
Lærere
Lærer
Pia Moeskær Kristiansen (PM)
SFO
Pædagogmedhjælper
Rikke Andersen (RA)
Lærere
Lærer
Matematik, Fysik, Naturfag, Geografi
Sara Holm (SAH)
Børnehave
Pædagog
Sara Salling (SS)
Lærere
Lærer
Matematik, Boldbasis, Ressurcecenter
Sidsel Paulin Damgaard (SPB)
Lærere
Lærer
Matematik, Idræt, Spring
Signe Brock (SBR)
Lærere
Lærer
Simon Steffensen (SHS)
Lærere
Lærer
Matematik, Geografi, Fysik, Naturfag, Historie
Sophiya Hensman (SH)
Ledelse, SFO
SFO-leder
Søren Bæk Pedersen (SP)
Lærere
Lærer
Dansk, Idræt, Samfundsfag Engelsk, Spring
Stine Orle (STO)
Lærere
Lærer
Sune Christian Johansen (SCJ)
Lærere
Lærer
Matematik, Biologi, Naturfag
Sune Langdal (SL)
Lærere
Lærer
Engelsk, Historie, Svømning, Anden verdenskrig, Samfundsfag
Susanne Lynge (SLY)
Kontoret
Skolesekretær
Thomas Faurby (TF)
Lærere
Lærer
Matematik, Fysik, Musik, Band, Musical
Thomas Jensen (TPJ)
Børnehave
Pædagog
Thomas Risager (TR)
Lærere
Lærer
Dansk, Samfundsfag, Idræt, Historie, Fodbold, Løbehold
Tina Løvbjerg Jensen (TJ)
Lærere
Lærer
Matematik, Religion, Idræt, Svømning
Tine Leth (TL)
Kontoret, Ledelse
Administrativ souschef
Torben Borch (TB)
Teknik
Servicemedarbejder
Trine Storm Kirsmeyer (TK)
SFO
Pædagog