Personale

  • Alle
  • Børnehave
  • IT-personale
  • Kontoret
  • Lærere
  • Ledelse
  • SFO
  • Teknik
Anders B. Christensen (AC)
IT-personale, Lærere
Lærer
Matematik, Geografi, Idræt
Anja Bilberg Lykke Nielsen (ANJ)
IT-personale, Kontoret
Kommunikationsmedarbejder og IT-ansvarlig
Ann Sandberg (AS)
Lærere
Lærer
Anne Svensgaard (ASV)
Lærere
Lærer
Annette Thorborg Grabow Jakobsen (AJ)
Lærere
Lærer
Bo Hansen (BH)
Børnehave
Pædagogisk assistent
Brian Vinjeborg (BV)
Ledelse, Teknik
Serviceleder
Camilla Bølling Larsen (CB)
SFO
Pædagogmedhjælper
Cecilie Dahlhaug Nielsen (CN)
Børnehave
Pædagog
Christina Bækkelund Olesen (CO)
Kontoret
Christina Holtet Wølck (CW)
Lærere
Lærer
Daniel Simonsen (DS)
Lærere
Lærer
Dansk, Tysk, Idræt, Spring, Medborgerskab
Daniela Biton (DB)
Lærere
Lærer
Dorte Trend (DT)
Lærere
Lærer
Matematik, Sløjd, Idræt, Spring
Dorthe Mikkelsen (DM)
Børnehave
Pædagog
Dorthe Schmidt Greve (DG)
Lærere
Lærer
Emilie Skov Trinderup (ET)
Børnehave
Pædagog
Evy Thane Mikkelsen (EM)
Lærere
Lærer
Fiona Andersen (FA)
Børnehave
Pædagog
Gitte Gode Agersbæk (GA)
Lærere
Lærer
Helle Lund Hedegaard (HH)
Lærere
Lærer
Helle Thygesen (HT)
Børnehave
Pædagog
Henriette V. Mateev Hylle (HMH)
Børnehave
Assisterende leder i børnehaven
Henrik Krog (HK)
Ledelse
Skoleleder
Inger Lise Nielsen (IN)
Børnehave
Køkkenassistent
Ingolf Frydensberg Sørensen (IFS)
Lærere
Lærer
Isabel Jakobsen (IJ)
Børnehave
Medhjælper
Jacob Evald Sørensen (JS)
Teknik
Servicemedarbejder
Jan Kragsig Pedersen (JKP)
Lærere
Lærer
Joan Klint Kondrup (JK)
Lærere
Lærer
Dansk
Johnny Ulsted Josefsen (JUJ)
Teknik
Servicemedarbejder
Jonas Esbersen (JE)
Lærere
Lærer
Jonas Helms Kraul (JHK)
Lærere
Lærer
Jonas Lybkær Andreassen
SFO
Josefine Haugaard Balle (JB)
Lærere
Lærer
Julie Daewaell Grønning (JG)
Lærere
Lærer
Julie Skou Lomholt (JA)
Lærere
Lærer
Dansk, Billedkunst, Løbehold, Musical, Historie, Religion
Karen Krog (KK)
Børnehave
Medhjælper
Karina Hjerrild (KH)
Børnehave
Pædagog
Katrine Elkjer Sørensen (KE)
Lærere
Lærer
Katrine Fynbo Julsgaard
SFO
Medhjælper
Kirstine Udengaard Sørensen (KS)
Børnehave
Pædagog
Kristine Qvist (KQ)
SFO
Pædagog
Kristoffer Moesgård Olesen (KMO)
Børnehave, Ledelse
Børnehaveleder
Lajla Dam (LS)
Ledelse
Pædagogisk souschef
Laura Nygaard Knudsen (LK)
Lærere
Lærer
Lene Rasmussen (LR)
Lærere
Lærer
Lennie Alette Gyldenkrone (LG)
Børnehave
Pædagogmedhjælper
Lisbeth Schmidt (LM)
Lærere
Lærer
Lone Hørlyk Hansen (LH)
Lærere
Lærer
Lotte Kjær (LLK)
Kontoret
Skolesekretær
Louis Brandt Horndrup (LBH)
Børnehave
Medhjælper
Louise Halkjær Jensen (LHJ)
Lærere
Lærer
Louise Reinholt Lerche (LRL)
Lærere
Lærer
Louise Vogn Kjeldsen (LVK)
Lærere
Lærer
Mahvash Poshtareh (MAP)
Børnehave
Pædagogisk assistent
Malte Lund (ML)
Lærere
Lærer
Marianne Kjellerup (MK)
Lærere
Lærer
Martin Grønhøj Torntoft (MGT)
Lærere
Lærer
Mette Bjødstrup Bang-Madsen (MBM)
Børnehave
Pædagog
Mette Frederiksen (MF)
Lærere
Lærer
Michael Bruun Sørensen (MBS)
Børnehave
Pædagog
Michelle Therkelsen (MT)
Lærere
Lærer
Mick Pedersen (MP)
SFO
Pædagog
Mikkel Bruun Middelbo (MM)
Lærere
Lærer
Mikkel Møller Vilhelmsen (MV)
IT-personale, Kontoret, Lærere
Kommunikationsmedarbejder, IT-ansvarlig og lærer
Mikkel Teist Jensen (MTE)
Lærere
Lærer
Nadia Linn Roest (NR)
Lærere
Lærer
Nicholas Jensen (NJ)
Lærere
Lærer
Nora Bjerregaard Jensen (NL)
Ledelse
Pædagogisk administrativ leder, Lærer
Pernille Bille (PB)
Lærere
Lærer
Pernille Jensen (PJ)
Børnehave
Pædagogisk assistent
Peter Lyhning Lynard (PL)
Lærere
Lærer
Rikke Andersen (RA)
Lærere
Lærer
Sara Holm (SAH)
Børnehave
Pædagog
Sara Salling (SS)
Lærere
Lærer
Sebastian Brandt Bjørnskov (SB)
SFO
Pædagog
Sidsel Paulin Damgaard (SPB)
Lærere
Lærer
Signe Brock (SBR)
Lærere
Lærer
Simon Steffensen (SHS)
Lærere
Lærer
Sissel Nautrup Møller (SM)
Lærere
Lærer
Sophiya Hensman (SH)
Ledelse, SFO
SFO-leder
Søren Bæk Pedersen (SP)
Lærere
Lærer
Dansk, Idræt, Samfundsfag Engelsk, Spring
Stine Orle (STO)
Lærere
Lærer
Sune Christian Johansen (SCJ)
Lærere
Lærer
Sune Langdal (SL)
Lærere
Lærer
Susanne Lynge (SLY)
Kontoret
Skolesekretær
Thomas Faurby (TF)
Lærere
Lærer
Tina Løvbjerg Jensen (TJ)
Lærere
Lærer
Tine Leth (TL)
Kontoret, Ledelse
Administrativ souschef
Torben Borch (TB)
Teknik
Servicemedarbejder
Trine Storm Kirsmeyer (TK)
SFO
Pædagog