Skemaer 2019/2020

0X
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
08.00 – 08.45 MT DAN MT DAN MT DAN MT DAN DRK BLOK0 SAM
08.45 – 09.30 MT DAN MT DAN MT DAN MT DAN DRK BLOK0 SAM
09.50 – 10.35 DRK BLOK0 MT DAN MT DAN KH MAT MT DAN
10.35 – 11.20 DRK BLOK0 MT DAN MT DAN KH MAT MT DAN
11.50 – 12.35 KH MAT DRK BLOK0 MUS DRK BLOK0 KH MAT
12.35 – 13.20 KH MAT DRK BLOK0 MUS DRK BLOK0 KH MAT

 

0Y
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
08.00 – 08.45 SH MAT SS SS SS BH BLOK0
08.45 – 09.30 SH MAT SS SS SS BH BLOK0
09.50 – 10.35 BH BLOK0 SH MAT SS SS SS
10.35 – 11.20 BH BLOK0 SH MAT SS SS SS
11.50 – 12.35 SS BH BLOK0 SH MAT BH BLOK0
12.35 – 13.20 SS BH BLOK0 SH MAT BH BLOK0

 

1X
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
08.00 – 08.45 NJ MAT MMJ DAN NJ MAT MMJ DAN SH BIL BIL
08.45 – 09.30 NJ MAT MMJ DAN NJ MAT MMJ DAN SH BIL BIL
09.50 – 10.35 FB BLOK1 GYM FB BLOK1 GYM MMJ DAN PE ENG NJ MAT
10.35 – 11.20 FB BLOK1 GYM FB BLOK1 GYM MMJ DAN PE REL NJ MAT
11.50 – 12.35 MMJ DAN NJ MAT FB BLOK1 GYM FB BLOK1 GYM MMJ DAN
12.35 – 13.20 MMJ DAN FB BLOK1 GYM FB BLOK1 GYM MMJ DAN

 

1Y
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
08.00 – 08.45 DG DAN DG DAN AC MAT SH BIL BIL DG DAN
08.45 – 09.30 DG DAN DG DAN AC MAT SH BIL BIL DG DAN
09.50 – 10.35 GA BLOK1 PARK
SS BLOK1
GA BLOK1 PARK
SS BLOK1
DG DAN DG DAN DG DAN
10.35 – 11.20 GA BLOK1 PARK
SS BLOK1
GA BLOK1 PARK
SS BLOK1
DG DAN DG DAN MNG ENG
11.50 – 12.35 AC MAT AC MAT GA BLOK1 PARK
SS BLOK1
GA BLOK1 PARK
SS BLOK1
12.35 – 13.20 AC MAT AC MAT GA BLOK1 PARK
SS BLOK1
GA BLOK1 PARK
SS BLOK1
13.30 – 14.15 LRL REL

 

2X
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
08.00 – 08.45 MMJ DAN NJ MAT MMJ DAN NJ MAT MMJ DAN
08.45 – 09.30 MMJ DAN NJ MAT MMJ DAN NJ MAT MMJ DAN
09.50 – 10.35 JA BLOK1 JA BLOK1 SBR BIL BIL MMJ DAN MMJ DAN
10.35 – 11.20 JA BLOK1 JA BLOK1 SBR BIL BIL MMJ DAN MMJ REL
11.50 – 12.35 NJ MAT MMJ DAN JA BLOK1 JA BLOK1
12.35 – 13.20 NJ MAT MMJ DAN JA BLOK1 JA BLOK1
13.30 – 14.15 MNG ENG

 

2Y
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
08.00 – 08.45 DT MAT DT MAT LR DAN LR DANS DT MAT
08.45 – 09.30 DT MAT DT MAT LR DAN MNG ENG DT MAT
09.50 – 10.35 LJ BLOK1 GYM LJ BLOK1 GYM LR DAN LR DAN SBR BIL BIL
10.35 – 11.20 LJ BLOK1 GYM LJ BLOK1 GYM PE REL LR DAN SBR BIL BIL
11.50 – 12.35 LR DAN LR DAN LJ BLOK1 GYM LJ BLOK1 GYM
12.35 – 13.20 LR DAN LR DAN LJ BLOK1 GYM LJ BLOK1 GYM
13.30 – 14.15 LR DAN

 

2Z
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
08.00 – 08.45 SBR DAN SBR BIL BIL SBR DAN SBR DAN NJ MAT
08.45 – 09.30 SBR DAN SBR BIL BIL SBR DAN SBR DAN NJ MAT
09.50 – 10.35 MP BLOK1 SAM MP BLOK1 MUS NJ MAT NJ MAT MNG ENG
10.35 – 11.20 MP BLOK1 SAM MP BLOK1 MUS NJ MAT NJ MAT PE REL
11.50 – 12.35 SBR DAN MP BLOK1 SAM MP BLOK1 SAM SBR DAN
12.35 – 13.20 SBR DAN MP BLOK1 SAM MP BLOK1 SAM SBR DAN
13.30 – 14.15 SBR DAN

 

3X
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
08.00 – 08.45 LVK DAN LVK DAN LVK DAN LVK DAN LHJ NAT
08.45 – 09.30 MNG ENG LVK DAN MNG ENG LVK DAN LHJ NAT
09.50 – 10.35 LR BLOK1 MUS LR BLOK1 SAM AC MAT AC MAT AC MAT
10.35 – 11.20 LR BLOK1 MUS LR BLOK1 SAM AS HIS AC MAT AC MAT
11.50 – 12.35 SBR BIL BIL LR BLOK1 MUS LR BLOK1 MUS LVK DAN
12.35 – 13.20 SBR BIL BIL LR BLOK1 MUS LR BLOK1 MUS LVK DAN
13.30 – 14.15 SBR REL

 

3Y
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
08.00 – 08.45 GA DAN LHJ MAT DG BIL BIL PE ENG GA DANS
08.45 – 09.30 GA DAN LHJ MAT DG BIL BIL AS HIS GA DAN
09.50 – 10.35 ML BLOK1 ML BLOK1 GA DAN GA DAN LHJ NAT
10.35 – 11.20 ML BLOK1 ML BLOK1 GA DAN GA DAN LHJ NAT
11.50 – 12.35 LHJ MAT ML BLOK1 ML BLOK1
12.35 – 13.20 LHJ MAT ML BLOK1 ML BLOK1
13.30 – 14.15 PE ENG SBR REL LHJ MAT

 

4X
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
08.00 – 08.45 JKP BIL BIL LR MUS MUS AS DAN DT BLOK4 HD
LJ BLOK4 GYM
JKP MAT
08.45 – 09.30 JKP BIL BIL LR MUS MUS AS DAN DT BLOK4 HD
LJ BLOK4 GYM
JKP MAT
09.50 – 10.35 AS DAN AS DAN JKP MAT AS DAN SL SVØM
10.35 – 11.20 AS DAN AS DAN JKP MAT AS DAN SL SVØM
11.50 – 12.35 JKP MAT DT BLOK4 HD
LJ BLOK4 GYM
AS REL SBR NAT DRK ENG
12.35 – 13.20 DRK ENG DT BLOK4 HD
LJ BLOK4 GYM
SBR NAT AS HIS
13.30 – 14.15 DT BLOK4 HD
LJ BLOK4 GYM
SEH IDR GYM
14.15 – 15.00 DT BLOK4 HD
LJ BLOK4 GYM
SEH IDR GYM

 

4Y
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
08.00 – 08.45 LR MUS MUS JKP MAT JKP MAT FB BLOK4 GYM
LHJ BLOK4 HD
LRL DAN
08.45 – 09.30 LR MUS MUS JKP MAT JKP MAT FB BLOK4 GYM
LHJ BLOK4 HD
LRL DAN
09.50 – 10.35 LRL DAN LRL DAN PE ENG LRL DAN LRL SVØM
10.35 – 11.20 LRL DAN LRL DAN LRL REL LRL DAN LRL SVØM
11.50 – 12.35 LRL HIS FB BLOK4 GYM
LHJ BLOK4 HD
SBR NAT JKP MAT JKP BIL BIL
12.35 – 13.20 PE ENG FB BLOK4 GYM
LHJ BLOK4 HD
SBR NAT JKP BIL BIL
13.30 – 14.15 FB BLOK4 GYM
LHJ BLOK4 HD
LRL IDR PARK
14.15 – 15.00 FB BLOK4 GYM
LHJ BLOK4 HD
LRL IDR PARK

 

4Z
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
08.00 – 08.45 DRK DAN DRK DAN DRK MUS MUS GA BLOK4 PARK SBR NAT
08.45 – 09.30 DRK DAN DRK DAN DRK MUS MUS GA BLOK4 PARK SBR NAT
09.50 – 10.35 JKP BIL BIL LH MAT DRK DAN DRK DAN LJ SVØM AQUA
10.35 – 11.20 JKP BIL BIL DRK HIS DRK DAN DRK DAN LJ SVØM AQUA
11.50 – 12.35 LH MAT GA BLOK4 PARK DRK REL LH ENG LH MAT
12.35 – 13.20 LH MAT GA BLOK4 PARK LH ENG LH MAT
13.30 – 14.15 GA BLOK4 PARK AS IDR GYM
14.15 – 15.00 GA BLOK4 PARK AS IDR GYM

 

5X
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
08.00 – 08.45 LH MAT JE NAT LH MAT DG DAN LH ENG
08.45 – 09.30 LH MAT JE NAT LH MAT DG DAN MM HIS
09.50 – 10.35 DT BLOK5 HD
SP BLOK5 FOR
DG DAN TF MUS MUS JKP BIL BIL LH IDR GYM
10.35 – 11.20 DT BLOK5 HD
SP BLOK5 FOR
DG DAN TF MUS MUS JKP BIL BIL LH IDR GYM
11.50 – 12.35 DG DAN MNG TYSK PE REL MNG TYSK DT BLOK5 HD
LJ BLOK5 GYM
12.35 – 13.20 MM HIS DG DAN DT BLOK5 HD
LJ BLOK5 GYM
13.30 – 14.15 LH ENG LJ BLOK5 GYM DG DAN
14.15 – 15.00 LJ BLOK5 GYM LH MAT

 

5Y
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
08.00 – 08.45 JA DAN TF MAT JA DAN JA DAN TF MUS MUS
08.45 – 09.30 JA DAN MNG TYSK JA REL JA DAN TF MUS MUS
09.50 – 10.35 LHJ BLOK5 HD JKP BIL BIL JA DANS MM HIS SEH IDR GYM
10.35 – 11.20 LHJ BLOK5 HD JKP BIL BIL LH ENG LH ENG SEH IDR GYM
11.50 – 12.35 MM HIS JA DAN TF MAT TF MAT FB BLOK5 GYM
LHJ BLOK5 HD
12.35 – 13.20 MNG TYSK TF MAT TF MAT FB BLOK5 GYM
LHJ BLOK5 HD
13.30 – 14.15 JE NAT GA BLOK5 FOR
FB BLOK5 GYM
14.15 – 15.00 JE NAT GA BLOK5 FOR
FB BLOK5 GYM

 

6X
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
08.00 – 08.45 DS IDR GYM TF HIS LH MAT
08.45 – 09.30 DS IDR GYM TF HIS PL DAN LH MAT
09.50 – 10.35 LH MAT SP BLOK6 FOR
DT BLOK6 HD
SP BLOK6 FOR DT BLOK6 HD DRK MUS MUS
10.35 – 11.20 LH MAT SP BLOK6 FOR
DT BLOK6 HD
SP BLOK6 FOR DT BLOK6 HD DRK MUS MUS
11.50 – 12.35 MNG TYSK PL DAN LH ENG PL DAN JE NAT
12.35 – 13.20 MF REL PL DAN LH ENG PL DAN JE NAT
13.30 – 14.15 PL DAN MNG TYSK LH ENG LH MAT
14.15 – 15.00 PL DAN JE NAT

 

6Y
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
08.00 – 08.45 LRL IDR TF HIS LM DAN
08.45 – 09.30 LRL IDR LK ENG LM DAN
09.50 – 10.35 PL NAT LHJ BLOK6 HD FB BLOK6 GYM
LVK BLOK6 GYM
FB BLOK6 GYM
LHJ BLOK6 HD
DT MAT
10.35 – 11.20 PL NAT LHJ BLOK6 HD FB BLOK6 GYM
LVK BLOK6 GYM
FB BLOK6 GYM
LHJ BLOK6 HD
TF HIS
11.50 – 12.35 LM DAN LM DAN DT MAT DT MAT MF REL
12.35 – 13.20 LM DAN LM DAN DT MAT DT MAT HBS TYSK
13.30 – 14.15 DRK MUS MUS LK ENG HBS TYSK LM DAN
14.15 – 15.00 DRK MUS MUS LK ENG PL NAT

 

7Q
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
08.00 – 08.45 MK DAN MF HIS SHS GEO LK REL
08.45 – 09.30 MK DAN SEH TYSK SHS GEO MF HIS
09.50 – 10.35 SHS FYS FYS LM ENG MK DAN SEH TYSK PL BIO
10.35 – 11.20 SHS FYS FYS LM ENG MK DAN SEH TYSK PL BIO
11.50 – 12.35 SHS MAT JKP BIL BIL SHS MAT LM ENG MK DAN
12.35 – 13.20 SHS MAT JKP BIL BIL SHS MAT SHS MAT
13.30 – 14.15 MK DAN AS IDR GYM JA BLOK 1 SAM DRK BLOK 2 MUS
14.15 – 15.00 MK DAN AS IDR GYM JA BLOK 1 SAM DRK BLOK 2 MUS

 

7X
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
08.00 – 08.45 TF MAT LK DAN
08.45 – 09.30 TF MAT MM HIS TF MAT LK ENG
09.50 – 10.35 LK ENG TF MAT HBS TYSK TF FYS FYS LK REL
10.35 – 11.20 LK ENG HBS TYSK HBS TYSK TF FYS FYS MM HIS
11.50 – 12.35 SCJ BIO LK DAN JKP BIL BIL LK DAN TF MAT
12.35 – 13.20 SCJ BIO LK DAN JKP BIL BIL LK DAN TF MAT
13.30 – 14.15 AC GEO TR IDR GYM JKP BLOK 1 BIL DS BLOK 2 GYM LK DAN
14.15 – 15.00 AC GEO TR IDR GYM JKP BLOK 1 BIL DS BLOK 2 GYM

 

7Y
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
08.00 – 08.45 PL DAN RA FYS FYS
08.45 – 09.30 LK REL RA FYS FYS HBS TYSK
09.50 – 10.35 RA MAT PL DAN RA GEO SL ENG RA MAT
10.35 – 11.20 RA MAT MM HIS RA GEO SL ENG RA MAT
11.50 – 12.35 PL DAN RA MAT MM HIS SCJ BIO PL DAN
12.35 – 13.20 PL DAN RA MAT SL ENG SCJ BIO PL DAN
13.30 – 14.15 HBS TYSK NL IDR PARK SP BLOK 1 PARK DT BLOK 2 PARK MMJ BIL BIL
14.15 – 15.00 HBS TYSK NL IDR PARK SP BLOK 1 PARK DT BLOK 2 PARK MMJ BIL BIL

 

7Z
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
08.00 – 08.45 SCJ BIO JE FYS FYS SEH TYSK
08.45 – 09.30 SP DAN SCJ BIO JE FYS FYS JE MAT
09.50 – 10.35 JE MAT SEH TYSK JE MAT SP DAN AS HIS
10.35 – 11.20 JE MAT SEH TYSK JE MAT SP DAN LK REL
11.50 – 12.35 JE GEO AS HIS SP DAN MMJ BIL BIL SP DAN
12.35 – 13.20 JE GEO SP ENG SP DAN MMJ BIL BIL SP DAN
13.30 – 14.15 SP ENG LJ IDR PARK MNG BLOK 1 FB BLOK 2 GYM
14.15 – 15.00 SP ENG LJ IDR PARK MNG BLOK 1 FB BLOK 2 GYM

 

8Q
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
08.00 – 08.45 PL BIO SP IDR PARK SHS GEO
08.45 – 09.30 PL BIO SP IDR PARK SEH MAT SHS GEO
09.50 – 10.35 NL DAN SL ENG MNG TYSK MF SAMF JE FYS FYS
10.35 – 11.20 NL DAN SL ENG MNG TYSK MF SAMF JE FYS FYS
11.50 – 12.35 SL ENG NL DAN NL DAN NL DAN SEH MAT
12.35 – 13.20 SL ENG MNG TYSK NL DAN NL DAN SEH MAT
13.30 – 14.15 SEH MAT SL HIS NL BLOK 1 SAM JA BLOK 2 SAM
14.15 – 15.00 SEH MAT SL HIS NL BLOK 1 SAM JA BLOK 2 SAM

 

8X
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
08.00 – 08.45 TR IDR GYM SL ENG SCJ BIO SCJ MAT
08.45 – 09.30 TR IDR GYM SL ENG SCJ BIO SCJ MAT
09.50 – 10.35 TR DAN SCJ MAT PL FYS FYS SCJ MAT TR DAN
10.35 – 11.20 TR DAN TR DAN PL FYS FYS SCJ MAT TR DAN
11.50 – 12.35 HBS TYSK HBS TYSK TR DAN AC GEO SL ENG
12.35 – 13.20 HBS TYSK TR DAN AC GEO SL ENG
13.30 – 14.15 TR SAMF NL BLOK 1 JKP BLOK 2 BIL TR HIS
14.15 – 15.00 TR SAMF NL BLOK 1 JKP BLOK 2 BIL TR HIS

 

8Y
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
08.00 – 08.45 LH IDR PARK JA DAN
08.45 – 09.30 LH IDR PARK SHS MAT JA DAN
09.50 – 10.35 MNG TYSK SHS MAT MF SAMF JA DAN SHS MAT
10.35 – 11.20 MNG TYSK SHS MAT MF SAMF JA DAN SHS MAT
11.50 – 12.35 JA DAN SHS GEO PL BIO SL ENG SHS FYS FYS
12.35 – 13.20 JA DAN SHS GEO PL BIO SL ENG SHS FYS FYS
13.30 – 14.15 SL ENG JA DAN SP BLOK 1 LJ BLOK 2 GYM SL HIS
14.15 – 15.00 SL ENG MNG TYSK SP BLOK 1 LJ BLOK 2 GYM SL HIS

 

8Z
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
08.00 – 08.45 MF DAN AS IDR GYM RA GEO LM ENG
08.45 – 09.30 MF DAN AS IDR GYM RA GEO LM ENG SEH TYSK
09.50 – 10.35 SEH MAT MF DAN SEH MAT RA BIO MF DAN
10.35 – 11.20 MMJ HIS MMJ HIS SEH MAT RA BIO MF DAN
11.50 – 12.35 RA FYS FYS SEH TYSK MF DAN MF DAN LM ENG
12.35 – 13.20 RA FYS FYS SEH TYSK MF DAN MF DAN LM ENG
13.30 – 14.15 SEH MAT TF BLOK 1 MUS LVK BLOK 2 GYM
14.15 – 15.00 SEH MAT TF BLOK 1 MUS LVK BLOK 2 GYM

 

9Q
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
08.00 – 08.45 SCJ BIO RA FYS FYS HBS TYSK SL HIS SP ENG
08.45 – 09.30 SCJ BIO RA FYS FYS HBS TYSK SL HIS SP ENG
09.50 – 10.35 SCJ MAT LK REL SCJ MAT HBS DAN HBS DAN
10.35 – 11.20 SCJ MAT SCJ MAT SCJ MAT HBS DAN HBS DAN
11.50 – 12.35 FB IDR PARK SL HIS LK REL SP ENG RA GEO
12.35 – 13.20 FB IDR PARK SL HIS HBS DAN SP ENG RA GEO
13.30 – 14.15 RA FYS FYS HBS DAN TR BLOK 1 SCJ BLOK 2 GYM2 HBS TYSK
14.15 – 15.00 HBS DAN TR BLOK 1 SCJ BLOK 2 GYM2 HBS TYSK

 

9X
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
08.00 – 08.45 LK DAN DS SAMF LK DAN MK MAT
08.45 – 09.30 LK DAN DS SAMF MK MAT MM HIS MK MAT
09.50 – 10.35 LM ENG MM HIS LK DAN MK MAT LM ENG
10.35 – 11.20 LM ENG MK MAT LK DAN LK DANS LM ENG
11.50 – 12.35 TR IDR GYM TF FYS FYS SEH TYSK SEH TYSK LK REL
12.35 – 13.20 TR IDR GYM TF FYS FYS SEH TYSK SEH TYSK LK REL
13.30 – 14.15 SHS GEO PL BIO MNG BLOK 1 SP BLOK 2 GYM TF FYS FYS
14.15 – 15.00 SHS GEO PL BIO MNG BLOK 1 SP BLOK 2 GYM LK DAN

 

9Y
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
08.00 – 08.45 RA FYS FYS SCJ BIO SP ENG RA FYS FYS
08.45 – 09.30 SHS MAT MM DAN SCJ BIO SP ENG RA FYS FYS
09.50 – 10.35 MM DAN RA GEO SHS MAT DS TYSK MM HIS
10.35 – 11.20 MM DAN RA GEO SHS MAT DS TYSK AS REL
11.50 – 12.35 SP IDR PARK MM HIS DS TYSK SHS MAT MM DAN
12.35 – 13.20 SP IDR PARK AS REL DS TYSK MM DAN MM DAN
13.30 – 14.15 MF SAMF SHS MAT TF BLOK 1 TF BLOK 2 MUS SP ENG
14.15 – 15.00 MF SAMF SHS MAT TF BLOK 1 TF BLOK 2 MUS SP ENG

 

9Z
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
08.00 – 08.45 MK MAT MM DAN MM DAN PL BIO
08.45 – 09.30 MM HIS MF REL MF REL MK MAT PL BIO
09.50 – 10.35 AC GEO MK MAT MM DAN LM ENG MK MAT
10.35 – 11.20 AC GEO JE FYS FYS MM HIS LM ENG MK MAT
11.50 – 12.35 AS IDR GYM TR SAMF MNG TYSK JE FYS FYS MNG TYSK
12.35 – 13.20 AS IDR GYM TR SAMF MNG TYSK JE FYS FYS MNG TYSK
13.30 – 14.15 MM DAN LM ENG TR BLOK 1 TF BLOK 2 MUS MM DAN
14.15 – 15.00 MM DAN LM ENG TR BLOK 1 TF BLOK 2 MUS MM DAN

 

10X
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
08.00 – 08.45 JE MAT DS GYM JK DAN DS TEMA
08.45 – 09.30 JE MAT DS GYM JK DAN DS TEMA
09.50 – 10.35 DS TYSK DS TYSK JK DAN MNG ENG DS TEMA
10.35 – 11.20 DS TYSK DS TYSK JK DAN MNG ENG DS TEMA
11.50 – 12.35 JK DAN JE MAT JE FYS FYS DS MED DS TEMA
12.35 – 13.20 JK DAN JE MAT JE FYS FYS DS MED DS TEMA
13.30 – 14.15 MNG ENG JE FYS FYS NL BLOK 1 JKP BLOK 2 BIL
14.15 – 15.00 MNG ENG JE FYS FYS NL BLOK 1 JKP BLOK 2 BIL

Følg os på Facebook og YouTube

Hulvej Privatskole

Hulvej Privatskole er en privatskole i Horsens med fokus på faglighed, fællesskab og bevægelse. Hulvej Privatskole er certificeret som Danmarks første DGI Profilskole.

Åbent hus datoer

16. januar 2019:
19.00 10. klasse på Hulvej Privatskole
28. april 2019: 
12.30-13.30 Børnehave
14.00 Hulvej Privatskole

Socialt

Kontakt

Copyright 2018 Hulvej Privatskole – All Rights Reserved. Designet af Ravn Hjemmesider