Skemaer 2018/2019

1.x
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
08.00 – 08.45 JH DAN KR MAT JH DAN JH DAN SBR BIL MULTI
08.45 – 09.30 JH DAN KR MAT JH DAN JH DAN SBR BIL MULTI
09.50 – 10.35 JA BLOK JA BLOK JH DAN KR MAT KR MAT
10.35 – 11.20 JA BLOK JA BLOK MNG ENG KR MAT KR MAT
11.50 – 12.35 JH REL JH DAN JA BLOK JA BLOK JH DAN
12.35 – 13.20 JH DAN JA BLOK JA BLOK JH DAN
1.y
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
08.00 – 08.45 LR DAN LR DAN LR DAN DT MAT DT MAT
08.45 – 09.30 LR DAN LR DAN LR DAN DT MAT DT MAT
09.50 – 10.35 FB BLOK FB BLOK DT MAT LR DAN LR DAN
10.35 – 11.20 FB BLOK FB BLOK DT MAT LR DAN LR DAN
11.50 – 12.35 MNG ENG SBR BIL MULTI FB BLOK FB BLOK LR DAN
12.35 – 13.20 JH REL SBR BIL MULTI FB BLOK FB BLOK
1.z
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
08.00 – 08.45 TJ MAT SBR DAN TJ MAT SBR BIL MULTI TJ MAT
08.45 – 09.30 TJ MAT SBR DAN TJ MAT SBR BIL MULTI TJ MAT
09.50 – 10.35 MP BLOK MUS MP BLOK MUS SBR DAN SBR DAN JH REL
10.35 – 11.20 MP BLOK MUS MP BLOK MUS SBR DAN SBR DAN MNG ENG
11.50 – 12.35 SBR DAN MP BLOK MUS MP BLOK MUS SBR DAN
12.35 – 13.20 SBR DAN MP BLOK MUS MP BLOK MUS SBR DAN
13.30 – 14.15 SBR DAN
2.x
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
08.00 – 08.45 SBR BIL MULTI LVK DAN LVK DAN LVK DAN LVK DAN
08.45 – 09.30 SBR BIL MULTI LVK DAN LVK DAN LVK DAN LVK DAN
09.50 – 10.35 LR BLOK SAM LR BLOK SAM LVK DAN DT MAT DT MAT
10.35 – 11.20 LR BLOK SAM LR BLOK SAM JH ENG DT MAT DT MAT
11.50 – 12.35 LVK DAN DT MAT LR BLOK SAM LR BLOK SAM
12.35 – 13.20 LVK DAN DT MAT LR BLOK SAM LR BLOK SAM
13.30 – 14.15 AS REL
2.y
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
08.00 – 08.45 GA DAN GA DAN DG BIL MULTI TJ MAT GA DAN
08.45 – 09.30 GA DAN GA DAN DG BIL MULTI TJ MAT GA DAN
09.50 – 10.35 GA BLOK PARK GA BLOK PARK GA DAN GA DAN GA DAN
10.35 – 11.20 GA BLOK PARK GA BLOK PARK GA DAN GA DAN JH ENG
11.50 – 12.35 TJ MAT GA BLOK PARK GA BLOK PARK TJ MAT
12.35 – 13.20 TJ MAT GA BLOK PARK GA BLOK PARK TJ MAT
13.30 – 14.15 TJ REL
3.x
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
08.00 – 08.45 AS REL AS DAN JKP MAT LR MUS MUS JKP MAT
08.45 – 09.30 AS DANSK AS DAN JKP MAT LR MUS MUS JKP MAT
09.50 – 10.35 AS DAN SBR NAT AS DAN AS IDRÆT GYM TJ SVØM AQUA
SB SVØM AQUA
10.35 – 11.20 AS DAN SBR NAT LH ENG AS IDRÆT GYM TJ SVØM AQUA
SB SVØM AQUA
11.50 – 12.35 JKP MAT JKP BIL MULTI AS DAN DT VALG1 GYM
12.35 – 13.20 JKP BIL MULTI AS DAN DT VALG1 GYM
13.30 – 14.15 HP VALG2 GYM AS HIS
14.15 – 15.00 HP VALG2 GYM LH ENG
3.y
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
08.00 – 08.45 JKP MAT LRL DAN LRL DAN LRL DAN LRL HIS
08.45 – 09.30 JKP MAT LRL DAN LRL DAN LRL DAN LRL DAN
09.50 – 10.35 JH ENG JH ENG JKP MAT LRL IDRÆT PARK SL SVØM AQUA
10.35 – 11.20 LRL DAN LRL REL JKP MAT LRL IDRÆT PARK SL SVØM AQUA
11.50 – 12.35 LR MUS MUS SBR NAT JKP BIL MULTI LVK VALG1 MULTI
12.35 – 13.20 LR MUS MUS SBR NAT JKP BIL MULTI LVK VALG1 MULTI
13.30 – 14.15 SB VALG2 MULTI JKP MAT
14.15 – 15.00 SB VALG2 MULTI
3.z
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
08.00 – 08.45 KR DAN CS MUS MUS LH MAT LH MAT KR DAN
08.45 – 09.30 KR DAN CS MUS MUS LH MAT LH MAT KR DAN
09.50 – 10.35 SBR NAT JKP BIL MULTI KR HIS JH IDRÆT PARK LRL SVØM AQUA
10.35 – 11.20 SBR NAT JKP BIL MULTI KR REL JH IDRÆT PARK LRL SVØM AQUA
11.50 – 12.35 LH ENG KR DAN KR DAN TF VALG1 MUS
12.35 – 13.20 LH MAT KR DAN KR DAN TF VALG1 MUS
13.30 – 14.15 DS VALG2 MUS LH ENG
14.15 – 15.00 DS VALG2 MUS
4.x
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
08.00 – 08.45 DG DAN LH MAT RA NAT DG DAN AS IDRÆT GYM
08.45 – 09.30 DG DAN LH MAT RA NAT DG DAN AS IDRÆT GYM
09.50 – 10.35 JKP BIL MULTI DG DAN DG DAN CS MUS MUS DG DAN
10.35 – 11.20 JKP BIL MULTI DG DAN SL SVØM AQUA
TJ SVØM AQUA
CS MUS MUS MM HIS
11.50 – 12.35 LH MAT DG REL SL SVØM AQUA
TJ SVØM AQUA
LH MAT SP VALG1
12.35 – 13.20 LH ENG LH ENG LH MAT SP VALG1
13.30 – 14.15 GA VALG2 PARK
14.15 – 15.00 GA VALG2 PARK
4.y
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
08.00 – 08.45 CS MUS MUS DG DAN JE NAT KR MAT JH IDRÆT GYM
08.45 – 09.30 CS MUS MUS DG DAN JE NAT KR MAT JH IDRÆT GYM
09.50 – 10.35 DG DAN KR MAT LH ENG JKP BIL MULTI LH ENG
10.35 – 11.20 DG DAN KR MAT LRL SVØM AQUA
SB SVØM AQUA
JKP BIL MULTI DG DAN
11.50 – 12.35 KR MAT LRL SVØM AQUA
SB SVØM AQUA
DG DAN FB VALG1
12.35 – 13.20 DG REL DG DAN DG DAN FB VALG1
13.30 – 14.15 MT VALG2 MM HIS
14.15 – 15.00 MT VALG2
5.x
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
08.00 – 08.45 LRL IDRÆT PL DAN CS MUS MUS PL DAN PL DAN
08.45 – 09.30 LRL IDRÆT HBS HIS CS MUS MUS PL DAN PL DAN
09.50 – 10.35 LH MAT LH MAT PL DAN LH MAT HBS TYSK
10.35 – 11.20 PL DAN LH MAT HBS HIS LH MAT LH ENG
11.50 – 12.35 JKP BIL MULTI LH ENG HP VALG1
12.35 – 13.20 JKP BIL MULTI AS REL HP VALG1
13.30 – 14.15 JE NAT FB VALG2
14.15 – 15.00 JE NAT FB VALG2
5.y
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
08.00 – 08.45 DS IDRÆT GYM LM DAN KR MAT LM DAN LM DAN
08.45 – 09.30 DS IDRÆT GYM LM DAN KR MAT HBS HIS LM DAN
09.50 – 10.35 KR MAT PL NAT NAT TF MUS MUS HBS TYSK JKP BIL MULTI
10.35 – 11.20 KR MAT PL NAT NAT TF MUS MUS LK ENG JKP BIL MULTI
11.50 – 12.35 LM DAN HBS HIS LM REL DT VALG1
SB VALG1
12.35 – 13.20 LK ENG KR MAT LM DAN DT VALG1
SB VALG1
13.30 – 14.15 LVK VALG2
14.15 – 15.00 LVK VALG2
6.x
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
08.00 – 08.45 TJ IDRÆT GYM TF MAT LK ENG LK ENG
08.45 – 09.30 TJ IDRÆT GYM TF MAT LK ENG TF MAT
09.50 – 10.35 JE NAT NAT TF MAT MNG TYSK LK REL MNG TYSK
10.35 – 11.20 JE NAT NAT TF MAT MM HIS JE NAT NAT LK DAN
11.50 – 12.35 LK DAN LK DAN LK DAN TF MAT LK DAN
12.35 – 13.20 MM HIS LK DAN
13.30 – 14.15 JKP VALG 1 GYM FB VALG 2 GYM
14.15 – 15.00 JKP VALG 1 GYM FB VALG 2 GYM
6.y
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
08.00 – 08.45 DT IDRÆT PARK SP ENG SP ENG
08.45 – 09.30 DT IDRÆT PARK SP ENG MNG TYSK
09.50 – 10.35 PL DAN RA MAT MM HIS PL DAN PL DAN
10.35 – 11.20 RA MAT RA MAT PL DAN MM HIS PL DAN
11.50 – 12.35 RA NAT NAT PL DAN MNG TYSK LK REL RA MAT
12.35 – 13.20 RA NAT NAT RA NAT NAT RA MAT RA MAT
13.30 – 14.15 DT VALG 1 MULTI SP VALG 2 GYM
14.15 – 15.00 DT VALG 1 MULTI SP VALG 2 GYM
6.z
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
08.00 – 08.45 JH IDRÆT PARK NJ MAT MNG TYSK
08.45 – 09.30 JH IDRÆT PARK MNG TYSK SP DAN
09.50 – 10.35 SP DAN AS HIS SP DAN SP ENG AS HIS
10.35 – 11.20 SP DAN NJ MAT SP DAN SP ENG NJ MAT
11.50 – 12.35 NJ MAT SP DAN PL NAT SP DAN PL NAT
12.35 – 13.20 NJ MAT SP DAN PL NAT
13.30 – 14.15 GA BLOK 1 DT BLOK 2 LK REL
14.15 – 15.00 GA BLOK1 DT BLOK 2
7.q
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
08.00 – 08.45 MNG TYSK SL HIS AS REL
08.45 – 09.30 MNG TYSK SL HIS CS MAT
09.50 – 10.35 CS MAT JE FYS FYS CS MAT SL ENG NL DAN
10.35 – 11.20 MNG TYSK JE FYS FYS CS MAT SL ENG NL DAN
11.50 – 12.35 NL DAN CS MAT SHS GEO NL DAN CS MAT
12.35 – 13.20 NL DAN NL DAN SHS GEO SL ENG
13.30 – 14.15 TR VALG 1 CS VALG 2 GYM PL BIO NAT DT IDRÆT GYM
14.15 – 15.00 TR VALG 1 CS VALG 2 GYM PL BIO NAT DT IDRÆT GYM
7.x
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
08.00 – 08.45 LM ENG AS REL TR HIS TR DAN
08.45 – 09.30 LM ENG TR DAN TR HIS TR DAN
09.50 – 10.35 TR DAN SCJ MAT SCJ BIO NAT TR DAN SBR GEO
10.35 – 11.20 SCJ MAT LM ENG SCJ BIO NAT HBS TYSK SBR GEO
11.50 – 12.35 PL FYS FYS TR DAN SCJ MAT SCJ MAT HBS TYSK
12.35 – 13.20 PL FYS FYS TR DAN SCJ MAT HBS TYSK
13.30 – 14.15 SL VALG 1 PARK NL VALG 2 GYM SP IDRÆT PARK
14.15 – 15.00 SL VALG 1 PARK NL VALG 2 GYM SP IDRÆT PARK
7.y
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
08.00 – 08.45 JA DAN SL HIS JA DAN MNG TYSK
08.45 – 09.30 SHS MAT SL HIS JA DAN JA DAN
09.50 – 10.35 SHS FYS FYS MNG TYSK SHS MAT SHS MAT SHS GEO
10.35 – 11.20 SHS FYS FYS MNG TYSK SHS MAT SHS MAT SHS GEO
11.50 – 12.35 SL ENG JA DAN AS REL PL BIO NAT SL ENG
12.35 – 13.20 SL ENG JA DAN PL BIO NAT JA DAN
13.30 – 14.15 NL VALG 1 SAM MT VALG 2 GYM LH IDRÆT PARK
14.15 – 15.00 NL VALG 1 SAM MT VALG 2 GYM LH IDRÆT PARK
7.z
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
08.00 – 08.45 RA FYS NAT LM ENG RA FYS CS MAT
08.45 – 09.30 RA FYS NAT JC TYSK RA FYS CS MAT
09.50 – 10.35 JC TYSK JC DAN JC DAN JC DAN MM HIS
10.35 – 11.20 CS MAT JC DAN JC DAN JC DAN AS REL
11.50 – 12.35 MM HIS JC TYSK RA FYS FYS CS MAT LM ENG
12.35 – 13.20 JC DAN CS MAT RA FYS FYS LM ENG
13.30 – 14.15 JA VALG 1 PBN VALG 2 GYM TR IDRÆT PARK
14.15 – 15.00 JA VALG 1 PBN VALG 2 GYM TR IDRÆT PARK
8.q
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
08.00 – 08.45 RA FYS FYS HBS DAN HBS DAN SCJ BIO NAT HBS DAN
08.45 – 09.30 RA FYS FYS SCJ MAT HBS DAN SCJ BIO NAT HBS DAN
09.50 – 10.35 HBS DAN SL HIS RA FYS SCJ MAT SP ENG
10.35 – 11.20 HBS DAN SL HIS RA FYS SCJ MAT SP ENG
11.50 – 12.35 TJ IDRÆT GYM SL SAMF SP ENG HBS DAN SCJ MAT
12.35 – 13.20 TJ IDRÆT GYM SL SAMF SP ENG HBS DAN
13.30 – 14.15 JKP VALG 1 TR VALG 2 GYM SCJ MAT HBS TYSK
14.15 – 15.00 JKP VALG 1 TR VALG 2 GYM HBS TYSK
8.x
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
08.00 – 08.45 LK DAN LK DAN LK DAN MM HIS
08.45 – 09.30 LK DAN JC TYSK LK DAN JC TYSK LK DAN
09.50 – 10.35 MK MAT MK MAT DS SAMF TF FYS FYS LM ENG
10.35 – 11.20 JC TYSK MK MAT DS SAMF TF FYS FYS LM ENG
11.50 – 12.35 DT IDRÆT GYM LM ENG JC TYSK MM HIS MK MAT
12.35 – 13.20 DT IDRÆT GYM LM ENG LK DAN MK MAT
13.30 – 14.15 DT VALG 1 JKP VALG 2 GYM SHS GEO PL BIO NAT
14.15 – 15.00 DT VALG 1 JKP VALG 2 GYM SHS GEO PL BIO NAT
8.y
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
08.00 – 08.45 MM HIS MM DAN MM DAN SP ENG
08.45 – 09.30 MM DAN MM DAN SHS MAT SP ENG SHS MAT
09.50 – 10.35 DS TYSK SP ENG TR SAMF DS TYSK SCJ BIO NAT
10.35 – 11.20 DS TYSK SP ENG TR SAMF DS TYSK SCJ BIO NAT
11.50 – 12.35 TR IDRÆT GYM SHS MAT MM HIS SHS MAT MM DAN
12.35 – 13.20 TR IDRÆT GYM SHS MAT SHS MAT MM DAN
13.30 – 14.15 FB VALG 1 TF VALG 2 GYM RA FYS FYS RA FYS
14.15 – 15.00 FB VALG 1 TF VALG 2 GYM RA FYS FYS RA FYS
8.z
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
08.00 – 08.45 JC TYSK JC TYSK MM DAN MK MAT
08.45 – 09.30 JC TYSK MK MAT MM DAN MM DAN MK MAT
09.50 – 10.35 MM DAN MM DAN LM ENG LM ENG JE FYS FYS
10.35 – 11.20 MK MAT MM DAN LM ENG LM ENG JE FYS FYS
11.50 – 12.35 TR IDRÆT PARK AC GEO MK MAT JC TYSK TR SAMF
12.35 – 13.20 TR IDRÆT PARK AC GEO MM HIS TR SAMF
13.30 – 14.15 TR VALG 1 JA VALG 2 MULTI PL BIO NAT MM HIS
14.15 – 15.00 TR VALG 1 JA VALG 2 MULTI PL BIO NAT MM DAN
9.x
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
08.00 – 08.45 JE GEO SCJ BIO NAT TF MAT SL SAMF
08.45 – 09.30 JE GEO JA DAN SCJ BIO NAT TF FYS FYS SL SAMF
09.50 – 10.35 LM ENG HBS TYSK JA DAN JA DAN TF MAT
10.35 – 11.20 LM ENG HBS TYSK AS REL JA DAN TF MAT
11.50 – 12.35 JA DAN TF FYS FYS TF MAT SL SAMF JA DAN
12.35 – 13.20 JA DAN TF FYS FYS TF MAT SL SAMF AS REL
13.30 – 14.15 SL VALG 1 SP VALG 2 MULTI LM ENG NL IDRÆT GYM HBS TYSK
14.15 – 15.00 SL VALG 1 SP VALG 2 MULTI LM ENG NL IDRÆT GYM HBS TYSK
9.y
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
08.00 – 08.45 SCJ BIO NAT JE FYS FYS MNG ENG JE MAT JE FYS FYS
08.45 – 09.30 SCJ BIO NAT JE FYS FYS MNG ENG JE MAT JE MAT
09.50 – 10.35 NL DAN NL DAN AC GEO NL DAN TR HIS
10.35 – 11.20 NL DAN NL DAN AC GEO NL DAN TR HIS
11.50 – 12.35 SP SAMF MNG TYSK JE MAT MNG ENG NL REL
12.35 – 13.20 SP SAMF MNG TYSK JE MAT MNG ENG NL REL
13.30 – 14.15 NL VALG 1 NL VALG 2 MUS MNG TYSK SP IDRÆT PARK NL DAN
14.15 – 15.00 NL VALG 1 NL VALG 2 MUS MNG TYSK SP IDRÆT PARK
9.z
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
08.00 – 08.45 JC TYSK TR SAMF SHS FYS FYS JC TYSK SCJ BIO NAT
08.45 – 09.30 MK DAN TR SAMF MK DAN SHS MAT SCJ BIO NAT
09.50 – 10.35 LK ENG LK REL LK ENG RA GEO MK DAN
10.35 – 11.20 LK ENG LK REL LK ENG RA GEO MK DAN
11.50 – 12.35 SHS MAT MK DAN TR HIS MK DAN SHS FYS FYS
12.35 – 13.20 SHS MAT JC TYSK TR HIS MK DAN SHS FYS FYS
13.30 – 14.15 JA VALG 1 JKP VALG 2 PARK JC TYSK CS IDRÆT PARK SHS MAT
14.15 – 15.00 JA VALG 1 JKP VALG 2 PARK CS IDRÆT PARK SHS MAT
10.x
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
08.00 – 08.45 MNG ENG JK DAN JK DAN DS IDRÆT DS TEMA
08.45 – 09.30 MNG ENG JK DAN JK DAN DS IDRÆT DS TEMA
09.50 – 10.35 JK DAN DS TYSK JE MAT MNG ENG DS TEMA
10.35 – 11.20 JK DAN DS TYSK JE MAT MNG ENG DS TEMA
11.50 – 12.35 JE MAT DS MED DS TYSK JE FYS DS TEMA
12.35 – 13.20 JE MAT DS MED DS TYSK JE FYS DS TEMA
13.30 – 14.15 TR BLOK1 TF BLOK2 JE MAT
14.15 – 15.00 TR BLOK1 TF BLOK2 JE MAT

Følg os på Facebook og YouTube

Hulvej Privatskole

Hulvej Privatskole er en privatskole i Horsens med fokus på faglighed, fællesskab og bevægelse. Hulvej Privatskole er certificeret som Danmarks første DGI Profilskole.

Åbent hus datoer

17. november
12.00-13.00 Informationsmøde, ledige pladser, 0. klasse, august 2019
16. januar 2019:
19.00 10. klasse på Hulvej Privatskole
28. april 2019: 
12.30-13.30 Børnehave
14.00 Hulvej Privatskole

Socialt

Kontakt

Copyright 2018 Hulvej Privatskole – All Rights Reserved. Designet af Ravn Hjemmesider