Skemaer 2022/2023

Gældende fra 30/1-2023

0X
  Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
08.00 – 08.45 PB DAN KQ BLOK0
ML BLOK0
KQ BLOK0
PB BLOK0
PB DAN TJ MAT
08.45 – 09.30 PB DAN KQ BLOK0
ML BLOK0
KQ BLOK0
PB BLOK0
PB DAN TJ MAT
09.50 – 10.35 PB DAN TJ MAT KQ BLOK0 PB DAN PB DAN
10.35 – 11.20 PB DAN TJ MAT KQ BLOK0 PB DAN PB DANSK
11.50 – 12.35 KQ BLOK0 GYM
ML BLOK0
  PB DANSK TJ MAT PB DAN
12.35 – 13.20 KQ BLOK0 GYM
ML BLOK0
  PB DANSK TJ MAT PB DAN

0Y
  Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
08.00 – 08.45 MT DAN LVK BLOK0 SAM MT BLOK0
PB BLOK0
ML MAT MT DAN
08.45 – 09.30 MT DAN LVK BLOK0 SAM MT BLOK0
PB BLOK0
ML MAT MT DAN
09.50 – 10.35 MT DAN ML MAT MT BLOK0
PB BLOK0
MT DAN MT DAN
10.35 – 11.20 MT DAN ML MAT MT BLOK0
PB BLOK0
MT DAN MT DAN
11.50 – 12.35 LVK BLOK0
LVK BLOK0
  MT DAN MT DAN ML MAT
12.35 – 13.20 LVK BLOK0
LVK BLOK0
  MT DAN MT DAN ML MAT

1X
  Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
08.00 – 08.45 KE DAN JKP MAT KE DAN KE DAN JKP MAT
08.45 – 09.30 KE DAN JKP MAT KE DAN KE DAN IFS ENG
09.50 – 10.35 STO BIL KE DAN KE DAN JKP MAT KE DAN
10.35 – 11.20 STO BIL KE DAN KE REL JKP MAT KE DAN
11.50 – 12.35   LR BLOK1 MUS
MP BLOK1 SAM
JKP MAT LR BLOK1 MUS
MP BLOK1 SAM
 
12.35 – 13.20   LR BLOK1 MUS
MP BLOK1 SAM
  LR BLOK1 MUS
MP BLOK1 SAM
 
13.30 – 14.15   LR BLOK1 MUS
MP BLOK1 SAM
  LR BLOK1 MUS
MP BLOK1 SAM
 

 

1Y
  Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
08.00 – 08.45 LRL DAN LRL DAN LRL DAN JKP MAT LRL DAN
08.45 – 09.30 LRL DAN LRL DAN LRL DAN JKP MAT LRL DAN
09.50 – 10.35 LRL DAN JKP MAT STO BIL LRL DAN JKP MAT
10.35 – 11.20 IFS REL JKP MAT STO BIL LRL DAN JKP MAT
11.50 – 12.35   GA BLOK1   GA BLOK1 IFS ENG
12.35 – 13.20   GA BLOK1   GA BLOK1  
13.30 – 14.15   GA BLOK1   GA BLOK1  

 

2X
  Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
08.00 – 08.45 SS MAT IFS REL STO BIL BIL SS MAT MGT DAN
08.45 – 09.30 SS MAT SS MAT STO BIL BIL SS MAT MGT DAN
09.50 – 10.35 MGT DAN MGT DAN MGT DAN IFS ENG SS MAT
10.35 – 11.20 MGT DAN MGT DAN MGT DAN MGT DAN SS MAT
11.50 – 12.35 MGT DAN JB BLOK1 GYM2   JB BLOK1 GYM2  
12.35 – 13.20   JB BLOK1 GYM2   JB BLOK1 GYM2  
13.30 – 14.15   JB BLOK1 GYM2   JB BLOK1 GYM2  

 

2Y
  Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
08.00 – 08.45 STO BIL BIL DG DAN DG DAN DG DAN SS MAT
08.45 – 09.30 STO BIL BIL DG DAN DG DAN DG DAN SS MAT
09.50 – 10.35 DG DAN SS MAT NJ ENG SS MAT DG DAN
10.35 – 11.20 DG DAN SS MAT IFS REL SS MAT DG DAN
11.50 – 12.35 SS MAT MTE BLOK1   MTE BLOK1  
12.35 – 13.20   MTE BLOK1   MTE BLOK1  
13.30 – 14.15   MTE BLOK1   MTE BLOK1  

 

3X
  Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
08.00 – 08.45 DT MAT MGT ENG DT MAT LVK DAN LVK DAN
08.45 – 09.30 DT MAT IFS REL DT MAT LVK DAN LVK DAN
09.50 – 10.35 KE BIL BIL LVK DAN LVK DAN MGT ENG ED NAT
10.35 – 11.20 KE BIL BIL LVK DAN LVK DAN IFS HIS ED NAT
11.50 – 12.35   ML BLOK1   ML BLOK1 DT MAT
12.35 – 13.20   ML BLOK1   ML BLOK1  
13.30 – 14.15   ML BLOK1   ML BLOK1  

 

3Y
  Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
08.00 – 08.45 MGT DAN JB MAT MGT DAN MGT DAN KE BIL BIL
08.45 – 09.30 MGT DAN JB MAT MGT DAN MGT DAN KE BIL BIL
09.50 – 10.35 JB MAT NJ ENG ED NAT ML REL MGT DAN
10.35 – 11.20 JB MAT IFS HIS ED NAT NJ ENG MGT DAN
11.50 – 12.35   ED BLOK1   ED BLOK1 JB MAT
12.35 – 13.20   ED BLOK1   ED BLOK1  
13.30 – 14.15   ED BLOK1   ED BLOK1  

 

4X
  Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
08.00 – 08.45 LR MUS MUS SBR NAT SBR DAN NJ MAT IFS HIS
08.45 – 09.30 LR MUS MUS SBR NAT SBR DAN NJ MAT NJ MAT
09.50 – 10.35 SBR DAN CW BLOK2 GYM
DT BLOK2 HDE
ML REL KE BIL BIL JB SVØM AQUA
ML SVØM AQUA
10.35 – 11.20 SBR DAN CW BLOK2 GYM
DT BLOK2 HDE
NJ ENG KE BIL BIL JB SVØM AQUA
ML SVØM AQUA
11.50 – 12.35  BLOK2
STO BLOK2 HDE
SBR DAN CW BLOK2 GYM SBR DAN  
12.35 – 13.20  BLOK2
STO BLOK2 HDE
SBR DAN CW BLOK2 GYM SBR DAN  
13.30 – 14.15 MGT IDR GYM NJ MAT   NJ ENG  
14.15 – 15.00 MGT IDR GYM NJ MAT      

 

4Y
  Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
08.00 – 08.45 DG DAN ASV MAT ASV MAT SBR NAT DG DAN
08.45 – 09.30 DG DAN ASV MAT NJ ENG SBR NAT DG DAN
09.50 – 10.35 LR MUS MUS MTE BLOK2 GYM
LHJ BLOK2 HDE
DG DAN ASV MAT TJ SVØM AQUA
10.35 – 11.20 LR MUS MUS LHJ BLOK2 HDE
MTE BLOK2 GYM
DG DAN ASV MAT TJ SVØM AQUA
11.50 – 12.35 LHJ BLOK2 HDE
GA BLOK2 PARK
DG DAN MTE BLOK2 GYM
GA BLOK2 PARK
KE BIL BIL NJ ENG
12.35 – 13.20 LHJ BLOK2 HDE
 BLOK2
DG DAN MTE BLOK2 GYM
GA BLOK2 PARK
KE BIL BIL IFS HIS
13.30 – 14.15 ASV IDR DG REL      
14.15 – 15.00 ASV IDR        

 

5X
  Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
08.00 – 08.45 SBR HIS KE BIL BIL IFS ENG DT BLOK2 HDE
LHJ BLOK2 HDE
DT BLOK2 HDE
LHJ BLOK2 HDE
08.45 – 09.30 ML REL KE BIL BIL IFS ENG DT BLOK2 HDE
LHJ BLOK2 HDE
DT BLOK2 HDE
LHJ BLOK2 HDE
09.50 – 10.35 DT BLOK2 HDE
LHJ BLOK2 HDE
SBR DAN JHK TYSK LR MUS MUS NJ MAT
10.35 – 11.20 DT BLOK2 HDE
LHJ BLOK2 HDE
SBR DAN TJ SVØM AQUA LR MUS MUS NJ MAT
11.50 – 12.35 SBR DAN   TJ SVØM AQUA NJ MAT SBR HIS
12.35 – 13.20 SBR DAN   NJ MAT NJ MAT SBR DAN
13.30 – 14.15 IFS NAT     SBR DAN MGT IDR PARK
14.15 – 15.00 IFS NAT     SBR DAN MGT IDR PARK

 

5Y
  Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
08.00 – 08.45 MM HIS GA DAN GA DAN CW BLOK2 GYM MTE BLOK2 GYM
CW BLOK2 GYM
08.45 – 09.30 JHK TYSK GA DAN GA DAN CW BLOK2 GYM
MTE BLOK2 GYM
CW BLOK2 GYM
MTE BLOK2 GYM
09.50 – 10.35 CW BLOK2 GYM LR MUS MUS IFS REL NJ MAT JHK ENG
10.35 – 11.20 CW BLOK2 GYM
MTE BLOK2 GYM
LR MUS MUS JB SVØM AQUA
SL SVØM AQUA
GA DAN JHK ENG
11.50 – 12.35 NJ MAT NJ MAT JB SVØM AQUA
SL SVØM AQUA
MM HIS GA DAN
12.35 – 13.20 NJ MAT NJ MAT     GA DAN
13.30 – 14.15 ED NAT KE BIL BIL     MTE IDR GYM
14.15 – 15.00 ED NAT KE BIL BIL     MTE IDR GYM

 

5Z
  Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
08.00 – 08.45 DB ENG MP MUS MUS TJ MAT MTE BLOK2 GYM
GA BLOK2 PARK
SP BLOK2 PARK
08.45 – 09.30 DB TYSK MP MUS MUS TJ MAT MTE BLOK2 GYM
GA BLOK2 PARK
SP BLOK2 PARK
09.50 – 10.35 MTE BLOK2 GYM
GA BLOK2 PARK
IFS REL AJ DAN TJ MAT IFS NAT
10.35 – 11.20 MTE BLOK2 GYM
GA BLOK2 PARK
DB ENG ML SVØM AQUA MM HIS IFS NAT
11.50 – 12.35   AJ DAN ML SVØM AQUA AJ DAN AJ DAN
12.35 – 13.20   AJ DAN MM HIS AJ DAN AJ DAN
13.30 – 14.15   TJ MAT   KE BIL BIL ASV IDR GYM
14.15 – 15.00   TJ MAT   KE BIL BIL ASV IDR GYM

 

6X
  Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
08.00 – 08.45 LM DAN DT BLOK2 HDE
CW BLOK2 GYM
LM ENG JB NAT MP MUS MUS
08.45 – 09.30 LM DAN DT BLOK2 HDE
CW BLOK2 GYM
LM ENG ASV TYSK MP MUS MUS
09.50 – 10.35 LM HIS ASV MAT LM DAN DT BLOK2 HDE
CW BLOK2 GYM
DT BLOK2 HDE
CW BLOK2 GYM
10.35 – 11.20 LM HIS ASV TYSK LM DAN DT BLOK2 HDE
CW BLOK2 GYM
DT BLOK2 HDE
CW BLOK2 GYM
11.50 – 12.35 JB NAT LM DANSK ASV MAT ASV MAT ASV IDR PARK
12.35 – 13.20 JB NAT LM ENG ASV MAT ASV MAT ASV IDR PARK
13.30 – 14.15   LM DAN DG REL    
14.15 – 15.00   LM DAN      

 

6Y
  Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
08.00 – 08.45 AS REL SP BLOK2 PARK AS HIS ASV TYSK SHS MAT
08.45 – 09.30 GA DAN SP BLOK2 PARK AS HIS SHS MAT SHS MAT
09.50 – 10.35 SHS MAT GA DAN GA DAN SP BLOK2 PARK SP BLOK2 PARK
10.35 – 11.20 SHS MAT GA DAN GA DAN SP BLOK2 PARK SP BLOK2 PARK
11.50 – 12.35 IFS NAT SP ENG MP MUS MUS IFS NAT MGT IDR GYM
12.35 – 13.20 ASV TYSK   MP MUS MUS IFS NAT MGT IDR GYM
13.30 – 14.15       SP ENG GA DAN
14.15 – 15.00       SP ENG GA DAN

 

6Z
  Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
08.00 – 08.45 TF HIS LHJ BLOK2 HDE
MTE BLOK2
TF MAT TF MUS MUS JE NAT
08.45 – 09.30 TF HIS LHJ BLOK2 HDE
MTE BLOK2 GYM
TF MAT TF MUS MUS JE NAT
09.50 – 10.35 SP DAN DB ENG DB ENG LHJ BLOK2 HDE
MTE BLOK2
LHJ BLOK2 HDE
MTE BLOK2
10.35 – 11.20 SP DAN SP DAN DB ENG LHJ BLOK2 HDE
MTE BLOK2 GYM
LHJ BLOK2 HDE
MTE BLOK2 GYM
11.50 – 12.35 TF MAT TF MAT SP DAN SP DAN CW IDR GYM
12.35 – 13.20 TF MAT ASV TYSK SP DAN SP DAN CW IDR GYM
13.30 – 14.15 AS REL   ASV TYSK    
14.15 – 15.00     JE NAT    

 

7Q
  Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
08.00 – 08.45 MK DAN MF REL MK DAN MK DAN  
08.45 – 09.30 MK DAN SHS MAT MK DAN MK DAN  
09.50 – 10.35 AM ENG STO BIL BIL MTE IDR PARK SHS MAT AS HIS
10.35 – 11.20 AM ENG STO BIL BIL MTE IDR PARK
MTE IDR PARK
SHS MAT AS HIS
11.50 – 12.35 SHS MAT DB TYSK SCJ BIO NAT DB TYSK SHS FYS FYS
12.35 – 13.20 SHS MAT DB TYSK SCJ BIO NAT AM ENG SHS FYS FYS
13.30 – 14.15 STO VALG 1 PARK MK DAN JB VALG 2 PARK SHS GEO  
14.15 – 15.00 STO VALG 1 PARK   JB VALG 2 PARK SHS GEO  

 

7X
  Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
08.00 – 08.45 LHJ MAT DB TYSK   JE FYS FYS SCJ BIO NAT
08.45 – 09.30 LHJ MAT DB TYSK   JE FYS FYS SCJ BIO NAT
09.50 – 10.35 AS DAN AS DAN SM IDR GYM AS DAN AM ENG
10.35 – 11.20 AS DAN AS DAN SM IDR GYM AS DAN AM ENG
11.50 – 12.35 AS HIS AS DAN STO BIL BIL LHJ MAT LHJ MAT
12.35 – 13.20 AS HIS AS REL STO BIL BIL DB TYSK LHJ MAT
13.30 – 14.15 TF VALG 1 MUS   TF VALG 2 MUS AM ENG JE GEO
14.15 – 15.00 TF VALG 1 MUS   TF VALG 2 MUS   JE GEO

 

7Y
  Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
08.00 – 08.45 RA MAT PL DAN RA MAT    
08.45 – 09.30 RA MAT PL DAN RA MAT   AS REL
09.50 – 10.35 JHK TYSK SL ENG ASV IDR RA FYS FYS RA BIO NAT
10.35 – 11.20 SL HIS SL HIS ASV IDR RA FYS FYS RA BIO NAT
11.50 – 12.35 SL ENG JKP BIL BIL PL DAN PL DAN RA GEO NAT
12.35 – 13.20 SL ENG JKP BIL BIL PL DAN PL DAN RA GEO NAT
13.30 – 14.15 LHJ VALG 1 HDE JHK TYSK MV VALG 2 RA MAT  
14.15 – 15.00 LHJ VALG 1 HDE JHK TYSK MV VALG 2 RA MATE  

 

7Z
  Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
08.00 – 08.45   TF FYS FYS SCJ MAT SL ENG  
08.45 – 09.30   TF FYS FYS SCJ MAT SL ENG JHK TYSK
09.50 – 10.35 SCJ MAT AC GEO CW IDR SCJ BIO NAT NR DAN
10.35 – 11.20 NR DAN AC GEO CW IDR SCJ BIO NAT NR DAN
11.50 – 12.35 JKP BIL BIL NR DAN NR DAN SCJ MAT SCJ MAT
12.35 – 13.20 JKP BIL BIL NR DAN AS REL SCJ MAT SL ENG
13.30 – 14.15 TF VALG 1   PB VALG 2 JHK TYSK SL HIS
14.15 – 15.00 TF VALG 1   PB VALG 2 JHK TYSK SL HIS

 

8Q
  Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
08.00 – 08.45     AC MAT AM ENG AC MAT
08.45 – 09.30   AC MAT SM DAN AM ENG AC MAT
09.50 – 10.35 ML HIS SM DAN RA GEO AC MAT SM DAN
10.35 – 11.20 ML HIS SM DAN RA GEO SM SAMF SM DAN
11.50 – 12.35 RA FYS FYS AM ENG DB TYSK SM DAN DB TYSK
12.35 – 13.20 RA FYS FYS AM ENG SM SAMF SM DAN DB TYSK
13.30 – 14.15 SM VALG 1 SAM RA BIO NAT TF VALG 2 SAM AS IDR PARK JKP BIL BIL
14.15 – 15.00 SM VALG 1 SAM RA BIO NAT TF VALG 2 SAM ML IDR PARK JKP BIL BIL

 

8X
  Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
08.00 – 08.45   HH GEO NAT HH DAN HH DAN AM ENG
08.45 – 09.30 SBR SAMF HH HIS HH DAN HH DAN AM ENG
09.50 – 10.35 HH GEO NAT TF FYS FYS JKP BIL BIL SBR SAMF JE MAT
10.35 – 11.20 HH DAN TF FYS FYS JKP BIL BIL JE MAT JE MAT
11.50 – 12.35 AM ENG JHK TYSK JE MAT HH HIS HH DAN
12.35 – 13.20 AM ENG JHK TYSK JE MAT JHK TYSK HH DAN
13.30 – 14.15 TF VALG 1   LR VALG 2 AS IDR GYM PL BIO NAT
14.15 – 15.00 TF VALG 1   LR VALG 2 AS IDR GYM PL BIO NAT

 

8Y
  Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
08.00 – 08.45 JHK TYSK ED DAN JHK TYSK PL BIO NAT ED DAN
08.45 – 09.30 MM HIS ED DAN JHK TYSK PL BIO NAT ED DAN
09.50 – 10.35 TF MAT AM ENG TF FYS FYS MF SAMF STO BIL BIL
10.35 – 11.20 TF MAT AM ENG TF FYS FYS ED DAN STO BIL BIL
11.50 – 12.35 ED DAN AC GEO NAT MM HIS TF MAT AM ENG
12.35 – 13.20 ED DAN AC GEO NAT TF MAT TF MAT AM ENG
13.30 – 14.15 TF VALG 1 MF SAMF ED VALG 2 SM IDR GYM  
14.15 – 15.00 TF VALG 1   ED VALG 2 SM IDR GYM  

 

8Z
  Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
08.00 – 08.45 AM ENG AM ENG MF DAN STO BIL BIL TF FYS FYS
08.45 – 09.30 AM ENG AM ENG AC MAT STO BIL BIL TF FYS FYS
09.50 – 10.35 AC GEO PL BIO NAT MF HIS DB TYSK MF DAN
10.35 – 11.20 AC GEO PL BIO NAT MF HIS DB TYSK MF DAN
11.50 – 12.35 AC MAT MF DAN SM SAMF MF DAN AC MAT
12.35 – 13.20 SM SAMF MF DAN DB TYSK MF DAN  
13.30 – 14.15 JKP VALG 1 BIL AC MAT JKP VALG 2 BIL CW IDR PARK  
14.15 – 15.00 JKP VALG 1 BIL AC MAT JKP VALG 2 BIL CW IDR PARK  

 

9Q
  Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
08.00 – 08.45 HH DAN NR ENG   SCJ MAT MM SAMF
08.45 – 09.30 HH DAN NR ENG MM HIS SCJ MAT MM SAMF
09.50 – 10.35 RA FYS FYS HH DAN SCJ BIO NAT HH DAN MM HIS
10.35 – 11.20 RA FYS FYS HH DAN SCJ BIO NAT HH DAN SCJ MAT
11.50 – 12.35 SCJ MAT RA GEO JHK TYSK AS REL JHK TYSK
12.35 – 13.20 SCJ MAT RA GEO JHK TYSK AS REL JHK TYSK
13.30 – 14.15 TF VALG 1 AS IDR PARK MV VALG 2 NR ENG RA FYS FYS
14.15 – 15.00 TF VALG 1 AS IDR PARK MV VALG 2 NR ENG HH DAN

 

9X
  Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
08.00 – 08.45   SL ENG MM HIS MF SAMF SL ENG
08.45 – 09.30 AC MAT SL ENG MF REL AC MAT SL ENG
09.50 – 10.35 PL DAN MM HIS AC MAT PL DAN PL DAN
10.35 – 11.20 PL DAN MF REL AC MAT PL DAN PL DAN
11.50 – 12.35 JHK TYSK PL DAN SHS FYS FYS AC GEO NAT MF SAMF
12.35 – 13.20 JHK TYSK SHS FYS FYS SHS FYS FYS AC GEO NAT AC MAT
13.30 – 14.15 TF VALG 1 ASV IDR PARK MM VALG 2 PL BIO NAT JHK TYSK
14.15 – 15.00 TF VALG 1 ASV IDR PARK MM VALG 2 PL BIO NAT JHK TYSK

 

9Y
  Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
08.00 – 08.45 SHS FYS FYS   NR ENG DB TYSK AS REL
08.45 – 09.30 SHS FYS FYS MF HIS NR ENG DB TYSK DB TYSK
09.50 – 10.35 SM SAMF NR DAN JE MAT JE MAT DB TYSK
10.35 – 11.20 SM SAMF NR DAN JE MAT MF HIS SHS FYS FYS
11.50 – 12.35 PL BIO NAT JE MAT AS REL NR DAN NR ENG
12.35 – 13.20 PL BIO NAT JE MAT NR DAN NR DAN NR ENG
13.30 – 14.15 SP VALG 1 SM IDR PARK ML VALG 2 AC GEO NR DAN
14.15 – 15.00 SP VALG 1 SM IDR PARK
ML IDR GYM
ML VALG 2 AC GEO NR DAN

 

9Z
  Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
08.00 – 08.45 SCJ BIO NAT MM DAN DB TYSK MM DAN  
08.45 – 09.30 SCJ BIO NAT MM DAN DB TYSK MM DAN MK MAT
09.50 – 10.35 MK MAT MF SAMF MM HIS SL ENG SL ENG
10.35 – 11.20 MK MAT MM DANSK MM DAN SL ENG SL ENG
11.50 – 12.35 DB TYSK MM HIS RA GEO RA FYS FYS MM DAN
12.35 – 13.20 DB TYSK MK MAT RA GEO RA FYS FYS MF REL
13.30 – 14.15 SCJ VALG 1 SM IDR GYM SP VALG 2 MF REL MF SAMF
14.15 – 15.00 SCJ VALG 1 SM IDR GYM SP VALG 2 MK MAT RA FYS FYS

 

10X
  Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
08.00 – 08.45 DS IDR GYM JE MAT JE FYS FYS DS TYSK DS TEMA
08.45 – 09.30 DS IDR GYM JE MAT JE MAT DS TYSK DS TEMA
09.50 – 10.35 JK DAN DS TYSK SP ENG JHK MED DS TEMA
10.35 – 11.20 JK DAN DS TYSK SP ENG JHK MED DS TEMA
11.50 – 12.35 SP ENG JK DAN JK DAN JE MAT DS TEMA
12.35 – 13.20 SP ENG JK DAN JK DAN JE MAT DS TEMA
13.30 – 14.15 JKP VALG 1 JE FYS FYS MTE VALG 2 GYM    
14.15 – 15.00 JKP VALG 1 JE FYS FYS MTE VALG 2 GYM    

 

10Y
  Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
08.00 – 08.45 JB IDR DS TYSK SHS FYS FYS   DS TEMA
08.45 – 09.30 JB IDR DS TYSK SHS MAT   DS TEMA
09.50 – 10.35 DS DAN SHS MAT NR ENG DS MED DS TEMA
10.35 – 11.20 DS DAN SHS MAT NR ENG DS MED DS TEMA
11.50 – 12.35 NR ENG DS DAN DS DAN SHS MAT DS TEMA
12.35 – 13.20 NR ENG DS DAN DS DAN SHS MAT DS TEMA
13.30 – 14.15 JKP VALG 1 SHS FYS FYS CW VALG 2 DS TYSK  
14.15 – 15.00 JKP VALG 1 SHS FYS FYS CW VALG 2 DS TYSK