Skemaer 2020/2021

0X
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
08.00 – 08.45 PB DAN TJ MAT PB DAN PB DANSK DRK BLOK 0 SAM
08.45 – 09.30 PB DAN TJ MAT PB DAN PB DANSK DRK BLOK 0 SAM
09.50 – 10.35 PB DAN DRK BLOK 0 DRK BLOK 0 MUS PB DAN PB DAN
10.35 – 11.20 PB DAN DRK BLOK 0 DRK BLOK 0 MUS PB DAN PB DAN
11.50 – 12.35 DRK BLOK 0 SAM TJ MAT TJ MAT PB DAN
12.35 – 13.20 DRK BLOK 0 SAM TJ MAT TJ MAT PB DAN
0Y
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
08.00 – 08.45 SS DANSK SS DANSK SS DANSK SS DANSK AJ BLOK 0
KB BLOK 0
08.45 – 09.30 SS DANSK SS DANSK SS DANSK SS DANSK AJ BLOK 0
KB BLOK 0
09.50 – 10.35 SH MAT AJ BLOK 0
KB BLOK 0
AJ BLOK 0
KB BLOK 0
SS DANSK SS DANSK
10.35 – 11.20 SH MAT AJ BLOK 0
KB BLOK 0
AJ BLOK 0
KB BLOK 0
SS DANSK SS DANSK
11.50 – 12.35 AJ BLOK 0
KB BLOK 0
SH MAT SH MAT SS DANSK
12.35 – 13.20 AJ BLOK 0
KB BLOK 0
SH MAT SH MAT SS DANSK
1X
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
08.00 – 08.45 LVK DANSK DT MAT LVK REL LVK DANSK LVK DANSK
08.45 – 09.30 LVK DANSK DT MAT LVK DANSK LVK DANSK LVK DANSK
09.50 – 10.35 SS BLOK 1-3 PARK SS BLOK 1-3 PARK LVK DANSK SH BIL DT MAT
10.35 – 11.20 SS BLOK 1-3 PARK SS BLOK 1-3 PARK LVK DANSK SH BIL DT MAT
11.50 – 12.35 DT MAT LVK DANSK SS BLOK 1-3 PARK SS BLOK 1-3 PARK SP ENG
12.35 – 13.20 DT MAT LVK DANSK SS BLOK 1-3 PARK SS BLOK 1-3 PARK
1Y
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
08.00 – 08.45 DRK DANSK DRK DANSK DRK DANSK DRK DANSK MMT REL
08.45 – 09.30 DRK DANSK DRK DANSK DRK DANSK DRK DANSK SP ENG
09.50 – 10.35 GA BLOK 1-3 PARK GA BLOK 1-3 PARK SH BIL SPB MAT DRK DANSK
10.35 – 11.20 GA BLOK 1-3 PARK GA BLOK 1-3 PARK SH BIL SPB MAT DRK DANSK
11.50 – 12.35 SPB MAT SPB MAT GA BLOK 1-3 PARK GA BLOK 1-3 PARK DRK DANSK
12.35 – 13.20 SPB MAT SPB MAT GA BLOK 1-3 PARK GA BLOK 1-3 PARK
2X
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
08.00 – 08.45 MMJ DANSK MMJ DANSK NJ MAT NJ MAT DG BIL
08.45 – 09.30 MMJ DANSK MMJ DANSK NJ MAT NJ ENG DG BIL
09.50 – 10.35 MTE BLOK 1-3 GYM MTE BLOK 1-3 GYM MMJ DANSK MMJ DANSK MMJ DANSK
10.35 – 11.20 MTE BLOK 1-3 GYM MTE BLOK 1-3 GYM MMJ DANSK MMJ DANSK MMJ DANSK
11.50 – 12.35 MMT REL NJ MAT MTE BLOK 1-3 GYM MTE BLOK 1-3 GYM NJ MAT
12.35 – 13.20 NJ MAT MTE BLOK 1-3 GYM MTE BLOK 1-3 GYM NJ MAT
2Y
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
08.00 – 08.45 ASV MAT DG DANSK DG DANSK DG BIL NJ ENG
08.45 – 09.30 ASV MAT DG DANSK DG DANSK DG BIL MMT REL
09.50 – 10.35 SPB BLOK 1-3 GYM SPB BLOK 1-3 GYM DG DANSK DG DANSK DG DANSK
10.35 – 11.20 SPB BLOK 1-3 GYM SPB BLOK 1-3 GYM ASV MAT DG DANSK DG DANSK
11.50 – 12.35 DG DANSK ASV MAT SPB BLOK 1-3 GYM SPB BLOK 1-3 GYM ASV MAT
12.35 – 13.20 DG DANSK ASV MAT SPB BLOK 1-3 GYM SPB BLOK 1-3 GYM
3X
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
08.00 – 08.45 NJ MAT ASV NAT MMJ DANSK MMJ DANSK PE ENG
08.45 – 09.30 NJ MAT ASV NAT MMJ REL MMJ DANSK MM HIS
09.50 – 10.35 MP BLOK 1-3 MUS MP BLOK 1-3 MUS PE ENG NJ MAT KE BIL BIL
10.35 – 11.20 MP BLOK 1-3 MUS MP BLOK 1-3 MUS NJ MAT NJ MAT KE BIL BIL
11.50 – 12.35 MMJ DANSK MMJ DANSK MP BLOK 1-3 MUS MP BLOK 1-3 MUS MMJ DANSK
12.35 – 13.20 MMJ DANSK MP BLOK 1-3 MUS MP BLOK 1-3 MUS MMJ DANSK
3Y
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
08.00 – 08.45 LR DANSK MM HIS MMT REL KE BIL BIL ASV NAT
08.45 – 09.30 LR DANSK PE ENG PE ENG KE BIL BIL ASV NAT
09.50 – 10.35 LR BLOK 1-3 SAM
KE BLOK 1-3
LR BLOK 1-3 SAM
KE BLOK 1-3
LR DANSK LR DANSK NJ MAT
10.35 – 11.20 LR BLOK 1-3 SAM
KE BLOK 1-3
LR BLOK 1-3 SAM
KE BLOK 1-3
LR DANSK LR DANSK NJ MAT
11.50 – 12.35 NJ MAT LR DANSK KE BLOK 1-3
LR BLOK 1-3 SAM
LR BLOK 1-3 SAM
KE BLOK 1-3
12.35 – 13.20 NJ MAT LR DANSK KE BLOK 1-3
LR BLOK 1-3 SAM
LR BLOK 1-3 SAM
KE BLOK 1-3
13.30 – 14.15 NJ MAT
3Z
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
08.00 – 08.45 AJ DANSK AJ DANSK AJ DANSK TJ MAT MM HIS
08.45 – 09.30 AJ DANSK AJ DANSK AJ DANSK TJ MAT PE ENG
09.50 – 10.35 JA BLOK 1-3
ML BLOK 1-3
JA BLOK 1-3
ML BLOK 1-3
TJ MAT RA NAT AJ DANSK
10.35 – 11.20 JA BLOK 1-3
ML BLOK 1-3
JA BLOK 1-3
ML BLOK 1-3
TJ MAT RA NAT AJ DANSK
11.50 – 12.35 KE BIL BIL PE ENG ML BLOK 1-3
JA BLOK 1-3
JA BLOK 1-3
ML BLOK 1-3
12.35 – 13.20 KE BIL BIL MMT REL ML BLOK 1-3
JA BLOK 1-3
JA BLOK 1-3
ML BLOK 1-3
13.30 – 14.15 TJ MAT
4X
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
08.00 – 08.45 LM DANSK LHJ NAT NAT MTE IDR GYM ASV MAT DT BLOK 4-6 HÅNDE
KE BLOK 4-6 GYM
08.45 – 09.30 LM DANSK LHJ NAT NAT MTE IDR GYM SL HIS DT BLOK 4-6 HÅNDE
KE BLOK 4-6 GYM
09.50 – 10.35 ASV MAT LM DANSK  BLOK 4-6
KE BLOK 4-6 GYM
MM REL LRL SVØM
TJ SVØM
10.35 – 11.20 ASV MAT LM DANSK  BLOK 4-6
KE BLOK 4-6 GYM
MTE ENG LRL SVØM
TJ SVØM
11.50 – 12.35 MTE ENG LM DANSK ASV MAT LM DANSK KE BIL BIL
12.35 – 13.20 ASV MAT LM DANSK KE BIL BIL
13.30 – 14.15 TF MUS MUS DT BLOK 4-6 HÅNDE
BLOK 4-6
LM DANSK
14.15 – 15.00 TF MUS MUS DT BLOK 4-6 HÅNDE
BLOK 4-6
4Y
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
08.00 – 08.45 GA DANSK GA DANSK KB IDR GA DANSK LHJ BLOK 4-6 HÅNDE
BLOK 4-6
08.45 – 09.30 GA DANSK GA DANSK KB IDR GA DANSK LHJ BLOK 4-6 HÅNDE
BLOK 4-6
09.50 – 10.35 MMJ BIL BIL LHJ MAT  BLOK 4-6
GA BLOK 4-6 FORUM
SP ENG SL SVØM
KB SVØM
10.35 – 11.20 MMJ BIL BIL LHJ MAT  BLOK 4-6
GA BLOK 4-6 FORUM
MM REL SL SVØM
KB SVØM
11.50 – 12.35 LHJ NAT NAT DRK MUS MUS AS HIS LHJ MAT GA DANSK
12.35 – 13.20 LHJ NAT NAT DRK MUS MUS LHJ MAT GA DANSK
13.30 – 14.15 SP ENG LHJ BLOK 4-6 HÅNDE
GA BLOK 4-6 PARK
14.15 – 15.00 LHJ MAT LHJ BLOK 4-6 HÅNDE
GA BLOK 4-6 PARK
5X
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
08.00 – 08.45 AS DANSK JKP MAT LR MUS MUS DT BLOK 4-6 HÅNDE
BLOK 4-6 GYM
AS HIS
08.45 – 09.30 AS DANSK JKP MAT LR MUS MUS DT BLOK 4-6 HÅNDE
BLOK 4-6 GYM
AS HIS
09.50 – 10.35 JKP MAT AS DANSK JKP MAT AS REL AS DANSK
10.35 – 11.20 JKP MAT AS DANSK LK ENG LK ENG ASV TYSK
11.50 – 12.35 DT BLOK 4-6 HÅNDE
BLOK 4-6 GYM
AS DANSK DG NAT NAT
12.35 – 13.20 DT BLOK 4-6 HÅNDE
BLOK 4-6 GYM
AS DANSK DG NAT NAT
13.30 – 14.15 AS IDR PARK JKP BIL BIL DT BLOK 4-6 HÅNDE
BLOK 4-6 GYM
14.15 – 15.00 AS IDR PARK JKP BIL BIL DT BLOK 4-6 HÅNDE
BLOK 4-6 GYM
5Y
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
08.00 – 08.45 LRL DANSK LK ENG JKP BIL BIL KB BLOK 4-6 GYM
LHJ BLOK 4-6 HÅNDE
LR MUS MUS
08.45 – 09.30 LRL DANSK LRL DANSK JKP BIL BIL KB BLOK 4-6 GYM
LHJ BLOK 4-6 HÅNDE
LR MUS MUS
09.50 – 10.35 DG NAT NAT JKP MAT LRL DANSK LRL DANSK JKP MAT
10.35 – 11.20 DG NAT NAT JKP MAT LRL DANSK LRL DANSK JKP MAT
11.50 – 12.35 JKP MAT KB BLOK 4-6 GYM
LHJ BLOK 4-6 HÅNDE
LRL HIS LRL REL
12.35 – 13.20 KB BLOK 4-6 GYM
LHJ BLOK 4-6 HÅNDE
LRL HIS ASV TYSK
13.30 – 14.15 LRL IDR GYM LK ENG KB BLOK 4-6 GYM
LHJ BLOK 4-6 HÅNDE
14.15 – 15.00 LRL IDR GYM KB BLOK 4-6 GYM
LHJ BLOK 4-6 HÅNDE
5Z
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
08.00 – 08.45 KE DANSK KE DANSK KE DANSK DT BLOK 4-6 HÅNDE
SP BLOK 4-6 FORUM
JKP BIL BIL
08.45 – 09.30 KE DANSK HH HIS KE DANSK DT BLOK 4-6 HÅNDE
SP BLOK 4-6 FORUM
JKP BIL BIL
09.50 – 10.35 HH HIS LH MAT LH ENG KE DANSK TF MUS MUS
10.35 – 11.20 LH MAT LH MAT LH ENG KE DANSK TF MUS MUS
11.50 – 12.35 ASV TYSK DT BLOK 4-6 HÅNDE
GA BLOK 4-6 PARK
LH MAT
12.35 – 13.20 LRL REL DT BLOK 4-6 HÅNDE
GA BLOK 4-6 PARK
LH MAT
13.30 – 14.15 SHS NAT NAT MTE IDR DT BLOK 4-6 HÅNDE
GA BLOK 4-6 PARK
14.15 – 15.00 SHS NAT NAT MTE IDR DT BLOK 4-6 HÅNDE
GA BLOK 4-6 PARK
6X
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
08.00 – 08.45 LHJ NAT NAT HH REL LH ENG LH MAT LH MAT
08.45 – 09.30 LHJ NAT NAT MM HIS LH ENG LH MAT LH MAT
09.50 – 10.35 DT BLOK 4-6 HÅNDE
BLOK 4-6
HH DANSK HH DANSK LHJ NAT ASV TYSK
10.35 – 11.20  BLOK 4-6
DT BLOK 4-6 HÅNDE
HH DANSK HH DANSK LH ENG HH DANSK
11.50 – 12.35 TF MUS MUS LH MAT HH DANSK DT BLOK 4-6 HÅNDE
MTE BLOK 4-6 GYM
12.35 – 13.20 TF MUS MUS MM HIS HH DANSK MTE BLOK 4-6 GYM
DT BLOK 4-6 HÅNDE
13.30 – 14.15 ASV TYSK  BLOK 4-6
MTE BLOK 4-6 GYM
LH IDR GYM
14.15 – 15.00 MTE BLOK 4-6 GYM
BLOK 4-6
LH IDR GYM
6Y
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
08.00 – 08.45 SHS NAT JA DANSK ASV TYSK LM ENG JA DANSK
08.45 – 09.30 TF MAT JA DANSK MM HIS ASV TYSK JA DANSK
09.50 – 10.35  BLOK 4-6
LHJ BLOK 4-6 HÅNDE
TF MAT JA DANSK TF MUS MUS LM ENG
10.35 – 11.20  BLOK 4-6
LHJ BLOK 4-6 HÅNDE
TF MAT JA DANSK TF MUS MUS LM ENG
11.50 – 12.35 JA REL SHS NAT NAT TF MAT KB BLOK 4-6 GYM
LHJ BLOK 4-6 HÅNDE
12.35 – 13.20 JA DANSK SHS NAT NAT TF MAT KB BLOK 4-6 GYM
LHJ BLOK 4-6 HÅNDE
13.30 – 14.15 MM HIS KB BLOK 4-6 GYM
BLOK 4-6
KB IDR GYM
14.15 – 15.00 KB BLOK 4-6 GYM
BLOK 4-6
KB IDR GYM
7Q
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
08.00 – 08.45 LK REL HBS DANSK SCJ MAT SCJ BIO NAT
08.45 – 09.30 PE ENG HBS DANSK MM HIS SCJ BIO NAT
09.50 – 10.35 SCJ MAT HBS TYSK HBS BIL VALG BIL DS IDR GYM SCJ MAT
10.35 – 11.20 SCJ MAT HBS TYSK HBS BIL VALG BIL DS IDR GYM SCJ MAT
11.50 – 12.35 RA GEO HBS DANSK PE ENG HBS TYSK HBS DANSK
12.35 – 13.20 RA GEO HBS DANSK PE ENG HBS DANSK HBS DANSK
13.30 – 14.15 DS VALG 2 GYM PE VALG 1 FORUM MM HIS RA FYS FYS
14.15 – 15.00 DS VALG 2 GYM PE VALG 1 FORUM RA FYS FYS
7X
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
08.00 – 08.45 PL DANSK PL BIO NAT PL DANSK
08.45 – 09.30 MM HIS PL DANSK PL BIO NAT PL DANSK
09.50 – 10.35 SHS FYS FYS ASV TYSK ASV TYSK DT IDR PARK LH MAT
10.35 – 11.20 SHS FYS FYS ASV TYSK MM HIS DT IDR PARK LH MAT
11.50 – 12.35 PL DANSK JKP BIL VALG BIL PL DANSK LH MAT AC GEO
12.35 – 13.20 PL DANSK JKP BIL VALG BIL LH MAT LH MAT AC GEO
13.30 – 14.15 MTE VALG 2 GYM GP VALG 1 FORUM LH ENG HH REL LH ENG
14.15 – 15.00 MTE VALG 2 GYM GP VALG 1 FORUM LH ENG
7Y
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
08.00 – 08.45 JKP BIL VALG BIL LK DANSK LK DANSK LK DANSK
08.45 – 09.30 JKP BIL VALG BIL LK ENG LK DANSK LK DANSK LK DANSK
09.50 – 10.35 LK ENG AC GEO TR HIS TR IDR PARK PL BIO NAT
10.35 – 11.20 LK ENG AC GEO TR HIS TR IDR PARK PL BIO NAT
11.50 – 12.35 JE MAT MMT TYSK LK REL MMT TYSK TF FYS FYS
12.35 – 13.20 JE MAT LK DANSK JE MAT MMT TYSK TF FYS FYS
13.30 – 14.15 SPB VALG 2 GYM JA VALG 1 SAM JE MAT
14.15 – 15.00 SPB VALG 2 GYM JA VALG 1 SAM JE MAT
7Z
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
08.00 – 08.45 HBS BIL VALG BIL MK MAT MK MAT
08.45 – 09.30 MK MAT HBS BIL VALG BIL LM ENG MK MAT
09.50 – 10.35 LM ENG MMT TYSK MMT TYSK KB IDR PARK MM DANSK
10.35 – 11.20 LM ENG MMT REL MMT TYSK KB IDR PARK MM DANSK
11.50 – 12.35 MM DANSK SCJ BIO NAT MM DANSK MM DANSK RA GEO
12.35 – 13.20 MM DANSK SCJ BIO NAT MK MAT MM DANSK RA GEO
13.30 – 14.15 PB VALG 2 PARK JKP VALG 1 BIL RA FYS FYS MM HIS
14.15 – 15.00 PB VALG 2 PARK JKP VALG 1 BIL RA FYS FYS MM HIS
8Q
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
08.00 – 08.45 MK DANSK AS IDR GYM MK DANSK LM ENG
08.45 – 09.30 MMT TYSK AS IDR GYM MK DANSK MK DANSK LM ENG
09.50 – 10.35 TR SAMF PL BIO NAT SHS MAT LM ENG MMT TYSK
10.35 – 11.20 TR SAMF PL BIO NAT SHS MAT LM ENG MMT TYSK
11.50 – 12.35 SHS MAT FYS MK DANSK HH HIS JKP BIL VALG BIL MK DANSK
12.35 – 13.20 SHS MAT FYS SHS MAT HH HIS JKP BIL VALG BIL MK DANSK
13.30 – 14.15 DT VALG 2 PARK DRK VALG 1 MUS SHS GEO SHS MAT
14.15 – 15.00 DT VALG 2 PARK DRK VALG 1 MUS SHS GEO SHS MAT
8X
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
08.00 – 08.45 MM HIS TR IDR PARK SCJ BIO NAT PE SAMF
08.45 – 09.30 LK DANSK TR IDR PARK SCJ BIO NAT PE SAMF HBS TYSK
09.50 – 10.35 TF MAT LK ENG MM HIS JKP BIL VALG BIL LK ENG
10.35 – 11.20 TF MAT LK ENG TF MAT JKP BIL VALG BIL LK ENG
11.50 – 12.35 AC GEO LK DANSK TF FYS FYS LK DANSK LK DANSK
12.35 – 13.20 AC GEO TF MAT TF FYS FYS LK DANSK LK DANSK
13.30 – 14.15 LVK VALG 2 PARK TF VALG 1 MUS HBS TYSK TF MAT
14.15 – 15.00 LVK VALG 2 PARK TF VALG 1 MUS HBS TYSK TF MAT
8Y
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
08.00 – 08.45 SP IDR PARK SL ENG RA FYS FYS
08.45 – 09.30 RA MAT SP IDR PARK SL ENG RA FYS FYS
09.50 – 10.35 MM HIS MMJ BIL VALG BIL RA MAT PL DANSK RA MAT
10.35 – 11.20 PL DANSK MMJ BIL VALG BIL PL DANSK PL DANSK RA MAT
11.50 – 12.35 SL ENG RA MAT RA GEO SCJ BIO NAT PL DANSK
12.35 – 13.20 SL ENG RA MAT RA GEO SCJ BIO NAT PL DANSK
13.30 – 14.15 LVK VALG 2 PARK DT VALG 1 HÅNDE HBS TYSK SL ENG MM HIS
14.15 – 15.00 LVK VALG 2 PARK DT VALG 1 HÅNDE HBS TYSK SL ENG HBS TYSK
8Z
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
08.00 – 08.45 KB IDR GYM DS TYSK AS HIS JE MAT
08.45 – 09.30 KB IDR GYM DS TYSK AS HIS JE MAT
09.50 – 10.35 JE MAT SP DANSK SP ENG SCJ BIO NAT SP DANSK
10.35 – 11.20 DS TYSK SP DANSK SP ENG SCJ BIO NAT SP DANSK
11.50 – 12.35 PE SAMF JE FYS FYS SP DANSK SP ENG JE GEO
12.35 – 13.20 PE SAMF JE FYS FYS SP DANSK SP ENG JE GEO
13.30 – 14.15 JA VALG 2 SAM LHJ VALG 1 HÅNDE JE MAT SP DANSK MMJ BIL VALG BIL
14.15 – 15.00 JA VALG 2 SAM LHJ VALG 1 HÅNDE JE MAT MMJ BIL VALG BIL
9Q
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
08.00 – 08.45 MMT TYSK HH SAMF MMT REL NL DANSK
08.45 – 09.30 JE FYS FYS MMT TYSK HH SAMF MMT REL NL DANSK
09.50 – 10.35 NL DANSK SL HIS NL DANSK SHS GEO JE FYS FYS
10.35 – 11.20 AC MAT SL HIS NL DANSK SHS GEO JE FYS FYS
11.50 – 12.35 SP IDR PARK NL DANSK SL HIS AC MAT SL HIS
12.35 – 13.20 SP IDR PARK NL DANSK SL HIS AC MAT SL HIS
13.30 – 14.15 JA VALG 2 SAM SCJ VALG 1 PL BIO NAT MMT TYSK AC MAT
14.15 – 15.00 JA VALG 2 SAM SCJ VALG 1 PL BIO NAT MMT TYSK AC MAT
9x
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
08.00 – 08.45 SCJ MAT SCJ MAT TR DANSK TR DANSK SL ENG
08.45 – 09.30 SCJ MAT SCJ MAT TR DANSK SCJ MAT SL ENG
09.50 – 10.35 AS REL TR DANSK SCJ BIO NAT SL ENG HBS TYSK
10.35 – 11.20 AS REL TR DANSK SCJ BIO NAT SL ENG HBS TYSK
11.50 – 12.35 LH IDR PARK TR SAMF HBS TYSK PL FYS FYS TR DANSK
12.35 – 13.20 LH IDR PARK TR SAMF HBS TYSK PL FYS FYS TR DANSK
13.30 – 14.15 TF VALG 2 MUS JA VALG 1 AC GEO TR HIS PL FYS FYS
14.15 – 15.00 TF VALG 2 MUS JA VALG 1 AC GEO TR HIS
9y
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
08.00 – 08.45 JA DANSK SL ENG JA DANSK SHS FYS
08.45 – 09.30 JA DANSK SL ENG SHS MAT SHS FYS FYS SHS FYS
09.50 – 10.35 MMT TYSK SHS FYS FYS SL ENG JA DANSK SHS MAT
10.35 – 11.20 MMT TYSK SHS FYS FYS SL ENG JA DANSK SHS MAT
11.50 – 12.35 TR IDR GYM JA DANSK MMT TYSK SHS MAT HH SAMF
12.35 – 13.20 TR IDR GYM JA DANSK MMT TYSK SHS MAT HH SAMF
13.30 – 14.15 JKP VALG 2 BIL JKP VALG 1 AS REL PL BIO NAT SL ENG
14.15 – 15.00 JKP VALG 2 BIL JKP VALG 1 AS REL PL BIO NAT SL ENG
9z
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
08.00 – 08.45 HH DANSK LM ENG RA FYS FYS HH SAMF MMJ HIS
08.45 – 09.30 HH DANSK LM ENG RA FYS FYS HH SAMF MMJ HIS
09.50 – 10.35 RA GEO DS TYSK DS TYSK HH DANSK AC MAT
10.35 – 11.20 RA GEO DS TYSK DS TYSK HH DANSK AC MAT
11.50 – 12.35 AS IDR GYM AS REL AC MAT RA BIO LM ENG
12.35 – 13.20 AS IDR GYM AS REL AC MAT RA BIO LM ENG
13.30 – 14.15 PE VALG 2 MUS TF VALG 1 HH DANSK AC MAT HH DANSK
14.15 – 15.00 PE VALG 2 MUS TF VALG 1 HH DANSK RA FYS FYS
10x
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
08.00 – 08.45 DS IDR GYM JE FYS FYS SP ENG DS MED DS TEMA
08.45 – 09.30 DS IDR GYM JE FYS FYS SP ENG DS MED DS TEMA
09.50 – 10.35 JK DANSK JK DANSK JE MAT JE FYS FYS DS TEMA
10.35 – 11.20 JK DANSK JK DANSK JE MAT JE FYS FYS DS TEMA
11.50 – 12.35 DS TYSK SP ENG DS TYSK JE MAT DS TEMA
12.35 – 13.20 DS TYSK SP ENG DS TYSK JE MAT DS TEMA
13.30 – 14.15 PE VALG 2 MUS SP VALG 1 JK DANSK
14.15 – 15.00 PE VALG 2 MUS SP VALG 1 JK DANSK

Følg os på Facebook og YouTube

Hulvej Privatskole

Hulvej Privatskole er en privatskole i Horsens med fokus på faglighed, fællesskab og bevægelse. Hulvej Privatskole er certificeret som Danmarks første DGI Profilskole.

Åbent hus datoer

29. august 2020: 
09.30 – 10.45: Børnehaven
11.00 – 12.00: Hulvej Privatskole ( 0. – 10. klasse)

Socialt

Hulvej Privatskole

Børnehaven

Copyright 2019 Hulvej Privatskole – All Rights Reserved. Designet af Ravn Hjemmesider